Powołania Brzęczka na październikowe zgrupowanie

Reprezentacja Polski w październiku zagra trzy mecze. Jerzy Brzęczek odkrył karty i powołał 27 piłkarzy na najbliższe zgrupowanie. Obyło się bez większych zaskoczeń, a do składu wrócił Robert Lewandowski.

REPREZENTACJA POLSKI ZAGRA TRZY MECZE W OSIEM DNI

https://sport.betfan.pl/reprezentacje/polska/Reprezentacja Polski zagra 7.10 sparing z Finlandią, 11.10 zmierzy się w Lidze Narodów z Włochami, a 14.10 z Bośnią i Hercegowiną. Oczy wszystkich kibiców naszej drużyny narodowej będą zwrócone w kierunku Jerzego Brzęczka, który w ostatnim czasie jest bardzo krytykowany za grę Biało-Czerwonych.

Chodzi rzecz jasna o dwa pierwsze mecze Ligi Narodów z Holandią (0:1) oraz Bośnią i Hercegowiną (2:1). Polska zdobyła trzy punkty, ale w obu spotkaniach grała bez stylu. Teraz liczyć się będzie nie tylko ponowna wygrana z BiH, pokonanie Finlandii i przeciwstawienie się Włochom, ale i styl, jaki zaprezentuje kadra.

Jerzy Brzęczek nie zaskoczył swoimi powołaniami. Do kadry po krótkim odpoczynku wraca Robert Lewandowski.

Powołania na październikowe zgrupowanie:

Bramkarze: Bartosz Drągowski, Łukasz Fabiański, Łukasz Skorupski, Wojciech Szczęsny

Obrońcy: Jan Bednarek, Bartosz Bereszyński, Paweł Bochniewicz, Kamil Glik, Artur Jędrzejczyk, Michał Karbownik, Tomasz Kędziora, Arkadiusz Reca, Maciej Rybus, Sebastian Walukiewicz.

Pomocnicy: Jacek Góralski, Grzegorz Krychowiak, Kamil Grosicki, Karol Linetty, Kamil Jóźwiak, Jakub Moder, Damian Kądzior, Sebastian Szymański, Mateusz Klich, Piotr Zieliński.

Napastnicy: Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik, Krzysztof Piątek.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!