Pobierz aplikację betfan na telefon
Rennes – Troyes. Typy, kursy, zapowiedź 14.05 | Ligue 1
W niedzielę czeka nas sporo spotkań 35. kolejki Ligue 1. W jednym z nich Rennes zagra z Troyes. Gospodarze walczą o europejskie puchary, a gościom nie uda się uniknąć spadku. Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Rennes – Troyes.

Rennes – Troyes: zapowiedź meczu

Rennes gra ostatnio bardzo nieregularnie. Od ponad miesiąca przeplata zwycięstwa porażkami, przez co spadła na szóstą lokatę. Do piątego Lille traci tylko trzy punkty. Niedawno przegrał z Nice i Montpellier, ale także pokonał Angers. Troyes do bezpiecznej strefy traci 12 punktów na cztery kolejki przed końcem. Beniaminek gra bardzo słabo, a swój ostatni mecz wygrał 2 stycznia. Przed tygodniem przegrał z PSG, a wcześnie musiał uznać wyższość Nice.

Rennes - Troyes: typy i przewidywane składy

Typy Rennes - Troyes

Rennes jest zdecydowanym faworytem tego starcie. Wydaje się, że Troyes już pogodziło się ze swoim losem. Gospodarzom za to komplet punktów będzie niezwykle przydatny, ponieważ próg błędu jest już coraz mniejszy. Spodziewam się wygranej gospodarzy do zera.

2.06

WYGRANA RENNES

DO ZERA

betfan

Przewidywane składy

  • Rennes: Mandanda; Traore, Omari, Theate, Belocian; Ugochukwu; Doku, Bourigeaud, Majer, Gouiri; Kalimuendo
  • Troyes: Gallon; Zoukrou, Rami, Palmer-Brown; Bruus, Agoume, Chavalerin, Larouci; Odobert, Balde; Ugbo

Rennes - Troyes: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny mecz Rennes z Troyes, odbędzie się 14 maja o 15:00 na Roazhon Park. Żadna polska stacja telewizyjna nie będzie transmitować spotkania.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!