Pobierz aplikację betfan na telefon
Rennes – Szachtar: Typy, kursy, zapowiedź 23.02 | Liga Europy
Pora na rewanże 1/16 finału Ligi Europy. Dziś wyłonimy osiem drużyn, które wezmą udział w kolejnej fazie. Rennes powalczy dziś o awans na swoim boisku z Szachtarem. Francuzi mimo przewagi nie potrafili przełożyć tego na pozytywny wynik i dziś będą starali się odwrócić losy tego dwumeczu. Czy własne boisko i wsparcie kibiców ułatwi im to zadanie? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Rennes – Szachtar.

Rennes – Szachtar: zapowiedź meczu

Szachtar podszedł do pierwszego spotkania bardzo ofensywnie co przełożyło się na dwie bramki strzelone już w pierwszej. Rennes również próbowało zagrozić bramce rywali, jednakże zabrakło skuteczności. W drugiej odsłonie Francuzi jednak dość szybko zdobyli bramkę i można było się spodziewać jeszcze kilku bramek w tym meczu. Niestety mimo mnóstwa okazji z obu stron, nie udało się nikomu zmienić wyniku, a więc to ukraiński zespół przed rewanżem jest w lepszej sytuacji.

Rennes - Szachtar: typy

1.70

RENNES WYGRA

betfan

Rennes nie ma za sobą zbyt dobrego okresu, bowiem na ostatnie dziesięć spotkań przegrali aż sześć. Jednakże na swoim terenie przegrali tylko jedno sierpnia ubiegłego roku. Jak widać o wiele lepiej czują się u siebie i ze wsparciem kibiców. Stąd myślę, że Rennes powinno poradzić sobie na swoim boisku, oczywiście tylko jeśli poprawią skuteczność. Stawiam wygraną gospodarzy.

Rennes - Szachtar: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Czwartkowy mecz, w ramach 1/16 finału Ligi Europy, pomiędzy Rennes a Szachtarem, odbędzie się 23 lutego o 21:00 na stadionie Roazhon Park w Rennes. Spotkanie będzie można obejrzeć na platfromie Viaplay z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!