Pobierz aplikację betfan na telefon
Rennes – Montpellier: typy, kursy, zapowiedź (30.10) | Ligue 1
Rennes zagra swój 7. ligowy mecz w niedziele o 15:00, a rywalem będzie Montpellier. Gospodarze zrobią wszystko, by utrzymać wysokie – czwarte miejsce. Montpellier to dopiero trzynasta drużyna tego sezonu. Ostatnio prezentują się fatalnie, jak będzie tym razem? Zapraszam do sprawdzenia typów na ten mecz!

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Ligue 1: Rennes – Montpellier (30.10. godz. 15:00) – zapowiedź

Jesteśmy w trakcie rozgrywania 1/3 sezonu. Imponująco wygląda łączenie europejskich pucharów z grą na dobrym poziomie w Ligue 1 w wykonaniu Rennes. Są na dobrej drodze, by postarać się wyprzedzić, trzecie w tabeli – Lorient. W meczach domowych Rennes 15 na 18 możliwych punktów, a jedyną domową porażkę zaliczyli właśnie z Lorient. Goście to najsłabsza obecnie ekipa Ligue 1, gorsze jest jedynie Auxerre czyli beniaminek. Seria 4 porażek z rządu może zmienić się w serię 5 porażek, a wtedy automatycznie strefa spadkowa pojawi się na agendzie szatni zespolu Montpellier.

Ligue 1: Rennes - Montpellier (30.10. godz. 15:00) - Typy bukmacherskie, kursy

1.49

POWYŻEJ 2.5 BRAMEK

betfan
Obstawiam dużo bramek. Co najmniej 3 gole.

Ligue 1: Rennes - Montpellier (30.10. godz. 15:00) - Transmisja, gdzie obejrzeć?

Mecz Rennes z Montpellier, zostanie rozegrany na Roazhon Park w Rennes. Początek spotkania o godzinie 15.00.  Transmisja z tego starcia będzie nie dostępna z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!