Pobierz aplikację betfan na telefon
Rennes – Marsylia: typy, kursy, zapowiedź 05.03 | Ligue 1
Wracamy na boiska francuskie, by śledzić poczynania 26. kolejki Ligue 1. Rennes w jednym ze spotkań rozgrywanych dziś, zmierzy się z Marsylią. Goście będą mieli ciężko nawiązać jeszcze walkę o mistrz z PSG, więc musza pilnować przede wszystkim tego, by nie stracić drugiej lokaty. Przed nimi teraz ciężkie zadanie, bowiem gospodarze również są w grze o wicelidera. Kto wypadnie lepiej w tym starciu? Czy jednak nie wpłynie to na ich dzisiejsze przygotowanie?  Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typ na mecz Rennes – Marsylia. 

Rennes – Marsylia: Zapowiedź meczu

Rennes po serii trzech porażek, z czego ostatniej, która wiązała się z odpadnięciem z Ligi Europy, potrafili się podnieść. Od trzech spotkań nie przegrali, a dwa ligowe zwycięstwa udało im się domknąć bez straty gola. Teraz zmierzą się bardzo wymagającym rywalem, czyli Marsylią, która po ostatniej porażce z PSG i raczej definitywną stratą szans na mistrza, przegrała też w pucharze Francji. Co ciekawe po rzutach karnych z drużyną Annecy, czyli ekipą z zaplecza Ligue 1.

Rennes - Marsylia: - Typ na mecz

1.61

POWYŻEJ 8,5

RZUTÓW ROŻNYCH

betfan

Tak dotkliwa porażka jak ta w pucharze Francji, z o wiele słabszą drużyną, mogła bardzo wpłynąć na morale Marsylii. Mimo, że przeważali całe starcie, to nie potrafili wygrać w regulaminowym czasie gry, a to zmusiło ich do konkursu jedenastek, gdzie okazali się gorsi. Wyjazd w tej kolejce do Rennes może im również sprawić wiele kłopotów, choć to najwyższa pora, by po poprzednich porażkach się zebrać i walczyć dalej o fotel wicelidera. Mimo wszystko mecz będzie na tyle wyrównany, że moim zdaniem najlepszą opcją będą rzuty rożne, których obie drużyny nabijają sporo. Stawiam powyżej 8,5 rzutów rożnych.

Rennes - Marsylia: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Lyonem a Lorient w ramach 26. kolejki Ligue 1 odbędzie się 5 marca o 21:00 na Roazhon Park w Rennes. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanałach Canal+ Sport 5 i Eleven Sports 2. z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!