Rennes – Lens: typy, kursy, zapowiedź 1.04 | Ligue 1

Wojciech Sikora

01 kwietnia 2023

Rennes - Lens: typy, kursy, zapowiedź 1.04 | Ligue 1
Ligue 1 powraca, po reprezentacyjnej przerwie, a przed nami dziesięć ostatnich kolejek w sezonie. Rennes w jedynym starciu dzisiejszego dnia spotka się na swoim boisku z Lens. Przed obiema drużynami, ostatnie szanse by znaleźć się w przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów. Zdecydowanie bliżej tego jest Lens, które ma za sobą klika gorszych momentów. Czy tym razem w roli gościa, będą w stanie coś zdziałać? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typ na mecz Rennes – Lens. 

Rennes – Lens: Zapowiedź meczu

Rennes robi ostatnim czasem całkiem spore zamieszanie w czołówce Ligue 1. W poprzedniej kolejce udało im się pokonać PSG 2:0, choć grali na stadionie w Paryżu. Tym razem wracają na swoje boisko, by sprawdzić się z kolejną drużyną z czołówki. Lens do niedawna było jedynym zagrożeniem dla lidera, jednak teraz znajdują się na trzeciej lokacie i nie powinno nikogo zdziwić, jeśli spadną jeszcze kilka miejsc w tabeli. Widać po nich, że są już zmęczeni sezonem, a ostatnie dwie wygrane zaliczyli tylko z Clermont i Angers.

Rennes - Lens: - Typ na mecz

1.44

RENNES WYGRA

LUB ZREMISUJE

betfan

Pierwszy mecz tych ekip zakończył się wygraną na swoim boisku Lens, które po sporej przewadze wygrało 2:1. W tym momencie nie są w tak dobrej formie, a do tego zagrają na stadionie Rennes, gdzie ciężko rywalom wyciągnąć chociażby punkt. Moim zdaniem gospodarze nie przegrają tego meczu, dlatego stawiam ich wygraną lub remis.

Rennes - Lens: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Sobotni mecz pomiędzy Rennes a Lens, w ramach 29. kolejki Ligue 1, odbędzie się 1 kwietnia o 21:00 na Roazhon Park w Rennes. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanałach Canal + Sport 2 i Eleven Sports 2 z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy