Pobierz aplikację betfan na telefon
Rennes – Auxerre: Typy, kursy, zapowiedź. 11.09 | Ligue 1
Jednym z niedzielnych meczów w ramach siódmej kolejki Ligue 1 będzie starcie Rennes z Auxerre. Obie drużyny mają podobną liczbę punktów (odpowiednio 8 i 7) i zajmują miejsca w środkowej części tabeli ligowej (9 i 12). Zapraszam na zapowiedź oraz typy Rennes – Auxerre.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Ligue 1: Rennes – Auxerre (11.09, 17:05) – Zapowiedź

Rennes jest ponownie jednym z kandydatów do zajęcia czołowych miejsc w lidze, dających możliwość gry w europejskich pucharach i reprezentowania swojego kraju. Gospodarze nowy sezon rozpoczęli dość przeciętnie – przeplatają wygrane z remisami i porażkami z teoretycznie słabszymi ekipami piłkarskimi. Ostatnie pięć meczów to tylko jedna porażka. W teorii powinni wygrać z Auxerre i zainkasować trzy punkty, zwłaszcza, że tydzień temu z Troyes skończyli tylko z jednym punktem. Teraz mają okazję na komplet z ekipą, która ma za sobą dwie porażki i znajduje się w lekkim dołku. Choć mecze te grali z Marsylią i Lyonem, to mimo wszystko nie prezentowali się zbyt dobrze. Goście łącznie po sześciu kolejkach mają zaledwie siedem punktów.

Ligue 1: Rennes - Auxerre (11.09, 17:05) - Typy bukmacherskie, kursy

1.43

RENNES WYGRA

betfan

Rennes musi wreszcie zacząć punktować. Ich osiem punktów w sześciu spotkaniach na pewno nie zadowala kibiców jak i samych zawodników. W zeszłym sezonie mieli czwarte miejsce i z tego też osiągnięcia w tym grają w Lidze Europy. Mają właśnie za sobą pierwsze spotkanie wygrane na wyjeździe, co powinno się przełożyć na ich kondycję w meczu z Auxerre. Ja jednak stawiam na gospodarzy, bo taki mecz jak ten muszą zagrać na sto procent i dopisać komplet punktów.

Ligue 1: Rennes - Auxerre (11.09, 17:05) - Transmisja, gdzie obejrzeć?

Niedzielny mecz Ligue 1 pomiędzy Rennes, Auxerre w ramach siódmej kolejki Ligue 1 odbędzie się 11 września o 17:05, na Roazhon Park.  Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanałach Canal + Sport 2 z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!