Pobierz aplikację betfan na telefon
Rennes – AC Ajaccio: Typy, kursy, zapowiedź (21.08)

W jednym z niedzielnych spotkań w Ligue 1 Rennes zmierzy się z AC Ajaccio. To gospodarze są stawiani w roli zdecydowanego faworyta, mimo iż oba zespoły mają po tyle samo punktów w ligowej tabeli. Zapraszam na zapowiedź oraz typy Rennes – AC Ajaccio.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Rennes – AC Ajaccio (21.08, 17:05) – Zapowiedź

Rennes oraz AC Ajaccio mają po dwóch kolejkach taki sam, skromny bilans punktowy w lidze. Obie drużyny zaliczyły zaledwie po jednym remisie i porażce. Mecz zapowiada się bardzo ciekawie, ponieważ Rennes jest już praktycznie na musie i musi zacząć punktować, żeby spełniać oczekiwania i wymagania kibiców, które zostały rozbudzone w poprzednim sezonie.

 

AC Ajaccio jest beniaminkiem i na pewno cenny dla nich jest zdobyty każdy punkt, zwłaszcza w starciach z teoretycznie silniejszymi rywalami. Goście są skazywani w tym sezonie na obronę przed spadkiem z Ligue 1, jednak na pewno tą rywalizację będą chcieli zakończyć zwycięsko.

Rennes - AC Ajaccio (21.08, 17:05) - Typy bukmacherskie

1.45

WYGRANA RENNES

betfan

Typy bukmacherskie na Rennes - AC Ajccio opierają się raczej na pewnej wygranej gospodarzy. Kurs na to zdarzenie nie jest zbyt duży, jednak to Rennes dysponują zdecydowanie większą jakością piłkarską w swoim składzie i są zdecydowanym faworytem tego starcia.

Rennes - AC Ajaccio (21.08, 17:05) - Transmisja, gdzie obejrzeć?

Niedzielny mecz Ligue 1, w którym Rennes zagra z AC Ajaccio, odbędzie się 21 sierpnia o 17:05 na Roazhon Park. Nie będzie transmisja z tego starcia w polskiej telewizji.

  • Relację live można śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!