Reims – Troyes: typy, kursy, zapowiedź 12.02 | Ligue 1

Wojciech Sikora

12 lutego 2023

reims

Dosłownie kilka dni temu towarzyszyły nam emocje związane z pucharem Francji, a już w ten weekend wracamy z Ligue 1. Reims w ramach 23. kolejki, zmierzy się z Troyes. Gospodarze poprzednim meczem w ramach Pucharu Francji, zakończyli swoją zaskakują serię dziewięciu spotkań bez porażki. Tym razem znów mogą wrócić do powtórzenia tego wyczynu, bowiem ich rywal ma aktualnie serię sześciu meczów bez zwycięstwa. Jak zakończy się to starcie? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typ na mecz Reims – Troyes. 

Reims – Troyes: Zapowiedź meczu

Reims swoją postawą w ostatnim czasie ustabilizował w pełni swoją pozycję w lidze i zajmują aktualnie bezpieczną 10. lokatę z dorobkiem 30 punktów. Aktualnie są aż dwanaście punktów nad strefą spadkową, czego na pewno zazdrości im kolejny rywal. Troyes – bo o nich mowa, nie potrafi odbić się z zagrożonej strefy i po serii sześciu meczów bez wygranej, są już tylko punkt nad strefą spadkową. Tak naprawdę od drugiego października wygrali tylko jedno spotkanie i zanosi się na to, że ostateczni pożegnają się z Ligue 1.

 

Reims - Troyes: - Typ na mecz

1.61

POWYŻEJ 8,5

RZUTÓW ROŻNYCH

betfan

Troyes mimo bezradności, stali się bardzo ofensywną drużyną ostatnim czasem, co przynosi im chociażby sporo rzutów rożnych. Jak wiadomo Reims będzie w tym spotkaniu szukać trzech punktów i na również stworzą sobie sporo okazji bramkowych. Stawiam w tym spotkaniu powyżej 8,5 rzutów rożnych.

Reims - Troyes: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Reims, a Troyes w ramach 23. kolejki Ligue 1 odbędzie się 12 lutego o 15:00 na Stade Auguste-Delaune w Reims. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna na kanałach z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy