Pobierz aplikację betfan na telefon
Reims – Troyes: typy, kursy, zapowiedź 12.02 | Ligue 1

Dosłownie kilka dni temu towarzyszyły nam emocje związane z pucharem Francji, a już w ten weekend wracamy z Ligue 1. Reims w ramach 23. kolejki, zmierzy się z Troyes. Gospodarze poprzednim meczem w ramach Pucharu Francji, zakończyli swoją zaskakują serię dziewięciu spotkań bez porażki. Tym razem znów mogą wrócić do powtórzenia tego wyczynu, bowiem ich rywal ma aktualnie serię sześciu meczów bez zwycięstwa. Jak zakończy się to starcie? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typ na mecz Reims – Troyes. 

Reims – Troyes: Zapowiedź meczu

Reims swoją postawą w ostatnim czasie ustabilizował w pełni swoją pozycję w lidze i zajmują aktualnie bezpieczną 10. lokatę z dorobkiem 30 punktów. Aktualnie są aż dwanaście punktów nad strefą spadkową, czego na pewno zazdrości im kolejny rywal. Troyes – bo o nich mowa, nie potrafi odbić się z zagrożonej strefy i po serii sześciu meczów bez wygranej, są już tylko punkt nad strefą spadkową. Tak naprawdę od drugiego października wygrali tylko jedno spotkanie i zanosi się na to, że ostateczni pożegnają się z Ligue 1.

 

Reims - Troyes: - Typ na mecz

1.61

POWYŻEJ 8,5

RZUTÓW ROŻNYCH

betfan

Troyes mimo bezradności, stali się bardzo ofensywną drużyną ostatnim czasem, co przynosi im chociażby sporo rzutów rożnych. Jak wiadomo Reims będzie w tym spotkaniu szukać trzech punktów i na również stworzą sobie sporo okazji bramkowych. Stawiam w tym spotkaniu powyżej 8,5 rzutów rożnych.

Reims - Troyes: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Reims, a Troyes w ramach 23. kolejki Ligue 1 odbędzie się 12 lutego o 15:00 na Stade Auguste-Delaune w Reims. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna na kanałach z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!