Pobierz aplikację betfan na telefon
Reims – Montpellier: typy, kursy, zapowiedź 03.06 | Ligue 1
Ostatnia kolejka Ligue 1 zapowiada się niesamowicie interesująco, bowiem jest przed nią jeszcze sporo niewiadomych. Reims w jednym z aż dziesięciu spotkań tego dnia, podejmie na swoim terenie zespół Montpellier. Pojedynek 11. i 12. ekipy z tabeli, dla których wynik tego meczu nie zmieni praktycznie nic. Pytanie tylko, która z ekip będzie chciała zakończyć ten sezon pozytywnym aspektem? Zapraszam na zapowiedź meczu Reims – Montpellier.

Reims – Montpellier: Zapowiedź

Reims miał bardzo udany sezon, choć końcówka nie opiewała w najlepsze wyniki. Udało im się wygrać tylko raz w ostatnich pięciu spotkaniach i przez to nie mają już szans kompletnie na puchary europejskie. Aktualnie zajmują 11 miejsce i w najlepszym wypadku skończą na 10. Tuż za nimi jest ich rywal – Montpellier, które ma za sobą całkiem niezłą końcówkę, przez co przed ostatnią kolejką mają już pewne utrzymanie i mogą na dużo większym spokoju podejść do ostatniej kolejki.

Reims - Montpellier: Typ na mecz

3.90

REMIS

betfan

W ostatnim meczu bezpośrednim tych ekip oglądaliśmy remis 1:1 i tym razem także spodziewam się podziału punktów. Obie ekipy nie graj już o nic, a by utrzymać swoje miejsce goście potrzebują co najmniej remisu. Typuję tutaj remis.

Reims - Montpellier: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Sobotni mecz pomiędzy Reims a Montpellier, w ramach 38. kolejki Ligue 1, odbędzie się 1 czerwca o 21:00 na Stade Auguste-Delaune w Reims. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna na żadnym kanale z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!