Real Sociedad – Celta Vigo: typy, kursy, zapowiedź 18.02 | La Liga

Jan Paździerski

18 lutego 2023

Real Sociedad LaLiga
W najbliższy weekend, odbędzie się kolejny zestaw spotkań  w Hiszpańskiej La Lidze. W sobotę na Reale Arena Celta Vigo zmierzy się z Realem Sociedad. Obydwa zespoły prezentują obecnie dobrą formę, więc zapowiada się ciekawe spotkanie. Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy.

Real Sociedad – Celta Vigo: Zapowiedź meczu

Celta Vigo zajmuje obecnie 14. miejsce w La Liga i nie była konsekwentna w trakcie swojej ligowej kampanii. Galicyjska drużyna doznała w zeszłym tygodniu porażki 1-0 z Atletico Madryt i będzie musiała ciężko pracować, aby odbić się w tym spotkaniu. Real Sociedad, z drugiej strony, zajmuje obecnie trzecie miejsce w ligowej tabeli i w tym sezonie konsekwentnie wybija się ponad przeciętność. W poprzednim meczu La Real wygrał z Espanyolem 3-2 i w ten weekend będzie chciał podnieść poprzeczkę, wygrywając z Celtą.

Real Sociedad - Celta Vigo: - Typ na mecz

Real Sociedad jest w tym sezonie w wyjątkowo dobrej dyspozycji na krajowym froncie i będzie chciał zapewnić sobie miejsce w pierwszej czwórce. Alexander Sorlotha oraz po drugiej stronie Iago Aspas, na pewno postarają się zadbać o odpowiednią ilość goli w tym meczu. Obstawiam, że obie drużyny strzelą gola.

2.19

OBIE DRUŻYNY

STRZELĄ GOLA

betfan

Real Sociedad - Celta Vigo: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Sobotni mecz pomiędzy Realem Sociedad a Celtą Vigo w ramach 22. kolejki La Liga odbędzie się 18 lutego o 14:00 na Reale Arena. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanałach Canal+ Sport 2 z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuję się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy