Pobierz aplikację betfan na telefon
Real Oviedo – Tenerife. Typy, kursy, zapowiedź 10.03 | La Liga 2
Mecz Realu Oviedo z Tenerife rozpocznie zmagania w 31. kolejce Segunda Division. Gospodarze walczą o utrzymanie i mają sześć punktów przewagi nad strefą spadkową. Goście za to zajmują 13. miejsce. Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Real Oviedo – Tenerife.

Real Oviedo – Tenerife: zapowiedź meczu

Zmagania w 31. kolejce Segunda Division rozpocznie pojedynek Realu Oviedo z Tenerife. Gospodarze tego starcia zajmują 18. miejsce w tabeli i mają tylko sześć punktów przewagi nad strefą spadkową. Nie wygrali od czterech kolejek, a niedawno przegrali z Mirandes, a także zremisowali z Albacete. Tenerife jest na 13. miejscu, ale ma tylko dwa punkty więcej od rywala. Goście mają gorszy okres, ponieważ niedawno przegrali po 0:1 z Gijon i Eibarem.

Real Oviedo - Tenerife: typy

Typy Real Oviedo - Tenerife

Zarówno Real Oviedo jak i Tenerife grają zdecydowanie poniżej oczekiwań. Obie drużyny przechodzą przez gorszy okres, co może zwiastować trudny mecz do oglądania. Stawiam na to, że nie padnie więcej niż 2,5 gola.

2.07

PONIŻEJ 1,5 GOLA

betfan

Real Oviedo - Tenerife: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Piątkowy mecz Realu Oviedo z Tenerife, odbędzie się 10 marca o 21:00. Żadna polska stacja telewizyjna nie będzie transmitować tego spotkania.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!