Pobierz aplikację betfan na telefon
Real Madryt – Al-Hilal: Typy, kursy, zapowiedź 11.02 Klubowe MŚ

Tegoroczne Klubowe Mistrzostwa Świata, dobiegają już końca i przed nami został dwa ostatnie spotkania, które rozstrzygną nam miejsca na podium. Real Madryt w walce o tytuł zagra z Al-Hilal. Zdecydowanym faworytem tego starcia są królewscy lecz postawa w półfinale, drużyny z Arabii Saudyjskiej, sprawiła wielką niespodziankę. Czy będą w stanie postawić się drużynie z Hiszpani? Zapraszam zapowiedź oraz typy  meczu Real Madryt – Al-Hilal.

Real Madryt – Al-Hilal: Zapowiedź meczu

Real Madryt zaczął starcia dopiero od półfinału, gdzie w pięknym stylu pokonali aż 4:1 drużynę Al Ahly. Choć egipska drużyna próbowała nawiązać walkę z królewskimi, byli jednak zdani na porażkę, bo tempo gry rywali nie dawało im większych szans. Wszyscy raczej zakładali, że to Flamengo spotka się w finale z hiszpańską drużyną lecz zaskakująco to Al-Hilal wygrało z nimi3:2, jednakże na pewno miał na to wpływ fakty gry w 10 po stronie drużyny brazylijskiej. W zeszłym roku przegrali starcie o trzecie miejsce, a w tym już na pewno poprawili swój wynik, bowiem zajmą co najmniej drugie miejsce. Od 2012 roku każdą edycję wygrywa drużyna europejska, więc na pewno będzie im ciężko, by sprawić niespodziankę.

 

Real Madryt - Al-Hilal: - Typ na mecz

Bukmacherzy nie dają szans rywalom Realu Madryt, co jest oczywiście odzwierciedla jakość obu drużyn. Myślę, że królewscy nie dadzą szans przeciwnikom i od samego początku będą dominować na boisku, sprawiając sobie sporo okazji na strzelenie gola. Dlatego myślę, że będzie to dość bramkostrzelny finał, a sam Real Madryt powinien trafić kilka goli. Stawiam, że hiszpańska ekipa znajdzie drogę do bramki w obu połowach

1.81

REAL MADRYT

STRZELI W OBU POŁOWACH

betfan

Real Madryt - Al-Hilal: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Sobotni mecz pomiędzy Realem Madryt, a Al-Hilal w ramach finału klubowych Mistrzostw Świata FIFA odbędzie się 11 lutego o 20:00 w Stade Moulay Abdallah w Rabacie. Transmisja z tego starcia będzie dostępna w polskiej stacji CANAL + SPORT 2.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!