Pobierz aplikację betfan na telefon
RB Lipsk – Stuttgart: Typy, kursy, zapowiedź | 27.01 Bundesliga
Długo przyszło nam czekać za powrotem Bundesligi, ale przed nami już trzecia kolejka w przeciągu dwóch tygodni. RB Lipsk w jedynym meczu tego dnia, w ramach 18. kolejki, zmierzy się ze Stuttgartem. Byki po remisie z Bayernem potwierdzili swoją świetną formę w kolejnym starciu, gdzie rozgromili rywali aż 6:1. Przed nimi znów spotkanie z drużyną zagrożoną spadkiem, czy podtrzymają formę?  Zapraszam na zapowiedź meczu RB Lipsk – Stuttgart.

RB Lipsk – Stuttgart – zapowiedź meczu

RB Lipsk zajmuje aktualnie trzecie miejsce i na pewno nie jest jeszcze bez szans w walce o mistrzostwo. Bayern przeważa tak naprawdę zaledwie czterema punktami, więc jeśli gospodarze podtrzymają świetną formę, to będą w stanie zagrozić mistrzom Niemiec. W poprzedniej kolejce mierzyli się z Schalke, czyli ostatnią ekipą w tabeli, więc wynik 6:1 wcale aż tak nie dziwi. Tym razem staje przed nimi Stuttgart, który znajduje się tuż nad strefą spadkową, a dwa remisy które mają za sobą na pewno nie pomogły w rozwiązaniu problemu.

RB Lipsk - Stuttgart - typ

RB Lipsk jest w tym pojedynku zdecydowanym faworytem, co jest oczywiście zrozumiałe, patrząc na ich wyniki i miejsce w tabeli. Stuttgart nie powinien im kompletnie zaszkodzić, choć rozmiar zwycięstwa raczej nie będzie tak okazały jak w spotkaniu z Schalke. Mimo wszystko wygrana gospodarzy wydaje się jak najbardziej prawdopodobna.

1.43

RB LIPSK WYGRA

betfan

RB Lipsk - Stuttgart - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Piątkowy mecz Bundesligi w ramach 18. kolejki pomiędzy RB Lipsk, a Stuttgartem odbędzie się 27 stycznia o 20:30 na Red Bull Arena. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie Viaplay z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!