Pobierz aplikację betfan na telefon
RB Lipsk – Schalke: typy, kursy, zapowiedź | 27.05 Bundesliga
Ostatnia kolejka Bundesligi zapowiada się wybitnie interesująco, głównie z racji takiej, że nie znamy jeszcze tegorocznego mistrza. RB Lipsk w jednym z aż dziewięciu spotkań tego dnia, podejmie na swoim terenie zespół Schalke. Zespół z Gelsenkirchen ma ostatnią szansę, by się utrzymać, bądź chociażby wziąć udział w barażach o miejsce w Bundeslidze. Czy byki skutecznie im w tym przeszkodzą?Zapraszam na zapowiedź meczu RB Lipsk – Schalke.

RB Lipsk – Schalke: zapowiedź meczu

Schalke w dwóch ostatnich meczach zdobyło zaledwie jeden punkt, przez co dziś mają już tylko niewielkie szanse na utrzymanie. Obecnie zajmują 17. lokatę i ewentualne zwycięstwo może dać im bezpośrednie utrzymanie bądź udział w barażach o miejsce w lidze na kolejny sezon. RB Lipsk, które niespodziewanie w ubiegłym tygodniu pokonało Bayern Monachium, ma już pewne miejsce w Lidze Mistrzów, gdzie na sto procent awansują zajmując trzecią lokatę w tabeli. Ten mecz nie zmieni dla nich nic.

RB Lipsk - Schalke: typy, kursy

Schalke z pewnością będzie starało się być tutaj bardziej aktywną drużyną, co jednak może ich zgubić i sprowokować kontrę. Moim zdaniem co by się nie stało w tym pojedynku, to goście powinni chociażby raz strzelić gola. Typuję bramki obu drużyn.

1.42

OBIE STRZELĄ

betfan

RB Lipsk - Schalke: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz Bundesligi w ramach finałowej 34. kolejki, pomiędzy RB Lipsk a Schalke, odbędzie się 27 maja o 15:30 na Red Bull Arena w Lipsku. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie Viaplay z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!