Pobierz aplikację betfan na telefon
RB Lipsk – Bayern Monachium: Typy, kursy, zapowiedź | 20.01 Bundesliga

Ponad dwa miesiące fani Bundesligii musieli czekać za wznowieniem ligi. Dziś wracamy do rozgrywek, a w jedynym spotkaniu tego dnia zmierzy się RB Lipsk z Bayernem Monachium. Nie można sobie było lepiej wyobrazić powrotu niemieckiej ekstraklasy, jak starcie w którym udział biorą Bawarczycy. Na przeciw nim staje trzecia drużyna w tabeli, która z pewnością czuje jeszcze szanse na mistrza. Czy w tym starciu przybliżą się do tego? Zapraszam na zapowiedź meczu RB Lipsk – Bayern Monachium.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Bundesliga: RB Lipsk – Bayern Monachium (20.01, 20:30) – zapowiedź meczu

W przerwie w rozgrywkach ligowych, obie ekipy rozegrały mecze towarzyskie, choć goście tak naprawdę tylko jedno. RB Lipsk w trzech z czterech wygrało i to zdobywając sporą ilość bramek. Bayern z kolei zremisował z Salzburgiem aż 4:4. W lidze są jednak liderami, z przewagą czterech punktów za drugim Freiburgiem i sześciu za wspomnianym już RB Lipskiem. Goście  często na tym etapie sezonu byli już niemal pewni mistrzostwa. Tym razem muszą jeszcze sporo poczekać, bo czubek tabeli stał się bardziej wyrównany niż kiedykolwiek.

 

Bundesliga: RB Lipsk - Bayern Monachium (20.01, 20:30) - typ

Liczymy na świetny powrót Bundesligi i wiele ofensywnych goli. Niekoniecznie jednak celowniki graczy po przerwie mogą być dobrze nastawione, więc raczej niechętnie szukałbym tu wielu bramek, do których tak naprawdę i jedni, i drudzy nas przyzwyczaili. Pójdę natomiast w stałe fragmenty gry i postawię powyżej 8,5 rzutów rożnych.

1.61

POWYŻEJ 8,5

RZUTÓW ROŻNYCH

betfan

Bundesliga: RB Lipsk - Bayern Monachium (20.01, 20:30) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Piątkowy mecz Bundesligi w ramach 16. kolejki pomiędzy RB Lipsk, a Bayern Monachium odbędzie się 20 stycznia o 20:30 na Red Bull Arena w Lipsku. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie Viaplay z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!