Pobierz aplikację betfan na telefon
Ratajski – Jansen, zapowiedź i typy: Dart PDC Mistrzostwa świata
W czwartek swój mecz 1/32 finału PDC MŚ w darcie rozegra Krzysztof Ratajski. Przeciwnikiem Polaka będzie młody Holender – Danny Jansen. Zdecydowanym faworytem tego starcia jest nasz reprezentant. Czy uda mu się bez większych problemów awansować do kolejnej rundy? Zapoznaj się z zapowiedzią i typami na mecz Ratajski – Jansen.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Dart PDC Mistrzostwa świata: Ratajski – Jansen (22.12, 13:40) – zapowiedź

W czwartek czekają nas kolejne spotkania mistrzostw świata w darcie. Rywalizację tego dnia otworzy pojedynek Krzysztofa Ratajskiego. Polak zmierzy się z Holendrem – Dannym Jansenem. Krzysztof zajmuje wysoką – 18. lokatę w rankingu światowym, natomiast jego rywal jest dopiero 83. Co ciekawe, w tym roku Krzysztof Ratajski rywalizował już dwukrotnie  z Jansenem. Miało to miejsce w turnieju Players Championship. W marcu Polak wygrał 6:4, ale 1 kwietnia musiał uznać wyższość rywala, przegrywając ostatecznie 5:6.

Dart PDC Mistrzostwa świata: Ratajski – Jansen (22.12, 13:40) – typy

Faworytem czwartkowej rywalizacji jest Krzysztof Ratajski. Co prawda ostatni bezpośredni mecz zakończył się zwycięstwem Jansena, ale tym razem jest to zdecydowanie ważniejszy turniej. Wiążę się to z większą presją, a nasz reprezentant jest znacznie bardziej doświadczonym zawodnikiem. Stawiam więc na wynik 3:1 na korzyść Krzysztofa Ratajskiego.

2.99

RATAJSKI WYGRA

3:1

betfan

Dart PDC Mistrzostwa świata: Ratajski – Jansen (22.12, 13:40) – transmisja. Gdzie obejrzeć?

Spotkanie Krzysztofa Ratajskiego z Dannym Jansenem odbędzie się w czwartek 22 grudnia o 13:40. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na TVP Sport.  
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!