Pobierz aplikację betfan na telefon
Ramos odejdzie z Realu? Może zagrać z Messim

Sergio Ramos jest niezadowolony z propozycji nowego kontraktu, którą otrzymał od Realu. Kapitan drużyny zapowiedział w klubie, że jeżeli warunki oferty nie zostaną polepszone, może on przenieść się do innej drużyny.

NEGOCJACJE BEZ POZYTYWNEGO ZAKOŃCZENIA

Jak poinformował dziennikarz Josep Pedrerol, znany z dobrych informacji na temat „Królewskich”, Sergio Ramos otrzymał ofertę nowego kontraktu, w której zarobki piłkarza utrzymałyby się na takim samym poziomie, jak w kończącej się umowie. Hiszpan odbył rozmowę z prezesem Florentino Perezem, w której otwarcie przyznał, że nie ma zamiaru przyjąć tej propozycji i zacznie wysłuchiwać ofert innych klubów.

RAMOS W PSG?

Defensor Realu zapowiedział również, że jest kuszony przez Paris Saint-Germain. Według przekazu włodarzy zeszłorocznego finalisty Ligi Mistrzów, w Paryżu ma wkrótce zjawić się Leo Messi, a Ramos mógłby stworzyć z nim „drużynę marzeń”. Z pewnością dla Hiszpana jest to interesująca wizja. Szef „Królewskich” podobno jednak nie wzruszył się szczególnie słowami kapitana stołecznej drużyny i poinformował, że zaproponowane warunki kontraktu nie ulegną zmianie, a to może oznaczać rozstanie zawodnika z klubem i przejście do Ligue1.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!