Pobierz aplikację betfan na telefon
Raków – Górnik Zabrze: Typy, kursy, zapowiedź 18.02. Ekstraklasa

Lider Ekstraklasy pierwszy raz od dawna jest mocno bezzębny. Duża przewaga wywalczona wiosną pomaga wciąż drużynie Marka Papszuna w tym, by mimo braku super gry oraz wysokich wygranych, zdołać ogarnąć się za wczasu i po prostu wiosną dopełnić formalności.  Zapraszam na krótką zapowiedź i typy do meczu Raków Częstochowa – Górnik Zabrze. 

Raków – Górnik Zabrze – zapowiedź meczu

Raków wiosna jest mega oszczędny oraz mega mało atrakcyjny. W zespole brakuje napastnika i to po prostu widać po bramkach jakie klub z Częstochowy strzela na wiosnę – przypomnę na wiosnę Raków po 3 meczach 2 bramki.

Jesienią Górnik Zabrze zaskoczył absolutnie każdego i wygrał na własnym stadionie z Rakowem Częstochowa (1:0) i teraz powtóka jest mało prawdopodobna. 

Górnik potrafi nie przegrywać w Częstochowie. W 4 meczach w całej swojej historii gry na tym stadionie, tylko dwa razy schodzili z boiska pokonani przez Raków. Potrafili tu także zremisować i raz wygrać w 2021 roku. Raków jednak na wiosnę mega szczelny w obronie – 3 mecze i 1 bramka stracona. 

 

Raków - Górnik Zabrze - Typy

Typy Raków - Górnik Zabrze

Wciąż pozostaję przy tym, że to Raków zostanie mistrzem Polski, ale do tego celu trzeba w końcu zobaczyć zespół Marka Papszuna, który jest kilka razy lepszy od rywala i po prostu potrafi to okazać. Poprzednie mecze Rakowa na wiosnę to trzy skromne wynik. Dziś będzie inaczej, bo i rywal słaby.

1.48

RAKÓW WYGRA

betfan

 

Raków - Górnik Zabrze - gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Sobotni mecz Ekstraklasy między Rakowem, a Górnikiem odbędzie się 18. lutego na Stadionie w Częstochowie. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Canal+ Sport. Mecz można obejrzeć także w aplikacji i na internetowej Canal+ Online.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!