Pobierz aplikację betfan na telefon
MATCHDAY BOOST: Raków – Piast 10.05

Raków Częstochowa – Piast Gliwice to poniedziałkowe hitowe starcie w PKO Ekstraklasie. Niedawny zdobywca Pucharu Polski zmierzy się z walczącymi o europejskie puchary podopiecznymi Waldemara Fornalika. Bukmacher BETFAN przygotował specjalną promocję na ten mecz, podwyższając kurs na jedno ze zdarzeń.

Raków Częstochowa – Piast Gliwice (10.05, 18:00) – MATCHDAY BOOST

Jeśli planowaliście zagrać dzisiaj zwycięstwo Rakowa, to nie mogliście trafić lepiej niż na naszą ofertę. BETFAN dla każdego podwyższa kurs na zwycięstwo „Medalików” z 2.20 na aż 3.00! Trzeba przyznać, że taki kurs wygląda bardzo kusząco. Maksymalna stawka kuponu z ofertą MATCHDAY BOOST to 100 zł.

Raków Częstochowa – Piast Gliwice (10.05, 18:00) – przewidywane składy

W drużynie Rakowa Częstochowa na pewno zabraknie kilku zawodników. Problemy zdrowotne mają Tomas Petrasek, Miłosz Szczepański, Igor Sapała, a także Daniel Bartl. Waldemar Fornalik z kolei na pewno nie może liczyć na Bartosza Rymaniaka i Tomasa Huka.

Przewidywane składy:

Raków Częstochowa: Holec – Piątkowski, Niewulis, Arsenić – Tudror, Schwarz, Lederman, Kun – Cebula, Gutkovskis, Lopez
Piast Gliwice: Plach – Konczkowski-Czerwiński, Malarczyk, Mokwa – Sokołowski, Lipski – Alves, Chrapek, Steczyk – Świerczok

Raków Częstochowa – Piast Gliwice (10.05, 18:00) – Ważne spotkanie dla układu tabeli

Poniedziałkowy mecz jest szalenie ważny dla końcowego układu tabeli i podziału miejsc. Raków walczy o wicemistrzostwo na 100-lecie swojego klubu, natomiast Piast zdobywając punkty może umocnić się na 4. miejscu, dającym możliwość gry w przyszłym sezonie w eliminacjach do Ligi Konferencji. Obie drużyny prezentują jakościowy futbol i są w bardzo dobrej formie. Zapowiada się gratka dla fanów polskiej piłki, a z ofertą MATCHDAY BOOST można zapewnić sobie dodatkowe emocje obstawiając na zwycięstwo Rakowa po zwiększonym kursie. Początek meczu o 18:00, a sędzią będzie Daniel Stefański.

Ostatni mecz 29. kolejki Ekstraklasy możemy obejrzeć od godziny 18:00 na antenach Canal + Sport oraz TVP Sport

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!