Pobierz aplikację betfan na telefon
Raków – Miedź – Typy, kursy, zapowiedź 10.10. Ekstraklasa
W poniedziałek odbędą się 2 spotkania w polskiej Ekstraklasie. Pierwsze z nich rozpocznie się o godzinie 18:00. Raków Częstochowa podejmie na swoim stadionie Miedź Legnica. Czy wicemistrz Polski utrzyma fotel lidera, a może nawet i powiększy swoją przewagę nad konkurencją? Zapraszam na krótką zapowiedź i typy Raków Częstochowa – Miedź Legnica.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Ekstraklasa: Raków Częstochowa – Miedź Legnica (10.10, 18:00) – zapowiedź meczu

W czwartek, 6 października Raków Częstochowa rozegrał zaległy mecz z Piastem Gliwice, który wygrał strzelając gola w 96. minucie meczu pomimo gry w dziesiątkę. Ta heroiczna wygrana pozwoliła wicemistrzowi Polski zająć fotel lidera i odskoczyć Legii na 2 punkty. W poniedziałek Częstochowianie rozegrają spotkanie u siebie z Miedzią Legnica, która dotychczas uzbierała tylko 5 punktów i zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli.

Ekstraklasa: Raków Częstochowa - Miedź Legnica (10.10, 18:00) - typy i przewidywane składy

Typy Raków Częstochowa - Stal Legnica

Trudno o bardziej klarownego faworyta niż w tym meczu. Jedna z aktualnie najlepszych drużyn w Polsce, która zajmuje fotel lidera Ekstraklasy zagra na swoim stadionie z beniaminkiem tej ligi, który razem z Lechią Gdańsk ma najmniej punktów w całej lidze.

1.76

WYGRANA RAKOWA

HANDICAP 0:1

betfan


 

Przewidywane składy

Raków: Kovacević – Tudor, Arsenić, Svarnas – Kun, Koczergin, Papanikolaou, Długosz – Lopez, Nowak – Piasecki Miedź: Lenarcik – Matynia, Gulen, Mijusković, Martinez – Naveda – Kobacki, Chuca, Dominguez, Śliwa – Obieta

Ekstraklasa: Raków Częstochowa - Miedź Legnica (10.10, 18:00) - gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Niedzielny mecz Ekstraklasy między Rakowem Częstochowa, a Miedzią Legnica odbędzie się 10 października o 18:00 na Miejskim Stadionie Piłkarskim Raków w Częstochowie. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Canal+ Sport. Mecz można obejrzeć także w aplikacji i na internetowej Canal+ Online.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!