Pobierz aplikację betfan na telefon
Raków Częstochowa – Zagłębie Lubin: Typy, kursy, zapowiedź 27.05. Ekstraklasa

Nowy mistrz Polski swój ostatni mecz rozegra przed własną publicznością w Częstochowie z Zagłębiem Lubin. W poprzednim sezonie Raków przegrał z Miedziowymi czym nie pomógł sobie w walce o tytuł, który ostatecznie przegrał z Lechem Poznań. Teraz historia się powtarza i wiele wskazuje na to, że klub prowadzony przez Marka Papszuna wyciągnął właściwe wnioski i w sobotę zaprezentuje nam o wiele lepszą wersję samych siebie. Zapraszam zapowiedź i typy do meczu Raków Częstochowa – Zagłębie Lubin. 

Raków Częstochowa – Zagłębie Lubin – zapowiedź meczu

Nawet gdyby demony poprzedniego sezonu istniały i chciały znów pokrzyżować plany Rakowa to i tak już od ładnych paru kolejek wiemy kto zostanie mistrzem Polski. Raków po przegranym Pucharze Polski przegrywał mecze z Koroną Kielce, Lechem Poznań, ale nie mógł tego zrobić z Wisłą Płock, z którą wygrał w poprzedniej kolejce odwracając losy meczu. Papszun i spółka pokazali w tym meczu spory charakter. Zagłębie Lubin z kolei całą wiosną walczyło o utrzymanie się w lidze i ten cel został już osiągnięty dzięki serii zwycięstw z Widzewem, Lechią, Miedzią oraz Cracovia. Waldemar Fornalik znakomicie wykorzystał swoje doświadczenie w Ekstraklasie. Spoglądając na jesienne starcie tych zespołów trzeba pamiętać, że Raków miał ogromne problemy, by ten mecz kontrolować. Przed gośćmi jeszcze jedno wyzwanie w tym sezonie – ewentualna wygrana pozwoli im zakończyć sezon w górnej połowie tabeli co będzie już wynikiem ponad stan.

 

Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin - Typy

Genialny sezon za Rakowem, dlatego spodziewam się, że w ostatnim meczu sezonu z Miedziowymi trener Marek Papszun nie pozwoli swoim podopiecznym na kolejną porażkę na koniec sezonu. Ostatnio mocno obniżyli loty jego podopieczni, ale w meczu z Zagłębiem są zdecydowanym faworytem. Miedziowi nie wygrali z Rakowem w Częstochowie od 2020 roku. Do tego swój cel już wykonali, choć Waldemar Fornalik to stary wyjadacz więc z pewnością mocno utrudni życie piłkarzom Rakowa.

1.46

RAKÓW WYGRA

betfan

 

Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin - gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Niedzielny mecz Ekstraklasy Raków Częstochowa kontra Zagłębie Lubin odbędzie się 27. maja na Stadionie Miejskim w Częstochowie. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Canal+ Sport. Mecz można obejrzeć także w aplikacji i na internetowej Canal+ Online.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!