Pobierz aplikację betfan na telefon
Raków Częstochowa – Legia Warszawa: Puchar Polski, Typy, zapowiedź 06.04
W środę odbędzie się drugie półfinałowe spotkanie Pucharu Polski. Będzie nim będzie pojedynek walczącego o mistrzostwo Rakowa Częstochowa z wychodzącą z kryzysu Legią Warszawa. Mecz Raków – Legia rozpocznie się o 18:00. Zapraszam na zapowiedź oraz typy na to środowe spotkanie spotkanie.

>> Pobierz aplikację Sport BETFAN na swój telefon i posiadaj wszystkie najważniejsze sportowe informacje typerskie w zasięgu ręki <<

Puchar Polski: Raków Częstochowa – Legia Warszawa (06.04, 18:00) – zapowiedź

Raków Częstochowa tak samo jak Lech Poznań wciąż ma szansę na dublet w tym sezonie. W półfinale Pucharu Polski jednak czeka ich dużo trudniejszy mecz. Do Częstochowy przyjeżdża obecny mistrz Polski, Legia Warszawa. Legioniści mają już kryzysowy moment za sobą. Alexander Vuković naprawił Legię i jeśli tylko utrzyma swoich zawodników w obecnej formie mogą walczyć o europejskie puchary. Puchar Polski może być dla Legii uratowaniem sezonu, w którym część kibiców bała się o utrzymanie, a może skończyć się trofeum i europejskimi pucharami.

Puchar Polski: Raków Częstochowa - Legia Warszawa (06.04, 18:00) - typy

Obie drużyny są w fenomenalnej formie i nie przegrywają swoich meczów, a znaczną ich część wygrywają. Raków w tym roku rozegrał 9 spotkań, z czego 7 wygrał i 2 zremisował, a ostatnią porażkę poniósł 15 grudnia. Warszawiacy na 10 meczów w tym roku przegrała tylko jeden, a aktualnie ma serię ośmiu meczów bez porażki z sześcioma wygranymi. 19 marca Raków zremisował z Legią na swoim stadionie w meczu ligowym 1:1.

1.80

OBIE DRUŻYNY

STRZELĄ GOLA

betfan


 

Puchar Polski: Raków Częstochowa - Legia Warszawa (06.04, 18:00) - przewidywane składy

Nie wiadomo, czy na spotkanie zdążą wyzdrowieć Marcin Cebula i Racovitan. Legia do Częstochowy przyjedzie bez Pawła Wszołka, który wyleciał na kilka miesięcy z gry w meczu z Lechią, w którym strzelił gola i asystował przy drugim. Oprócz skrzydłowego kontuzjowani wciąż są Maik Nawrocki i Bartosz Kapustka. Przewidywany skład Rakowa Częstochowa: K. Trelowski - Z. Arsenić, T. Petrasek, F. Tudor - P. Kun, S. Czyż, G. Papanikolaou, D. Sorescu - I. Lopez, I. Skhurin, M. Wdowiak Przewidywany skład Legii Warszawa: C. Miszta - A. Jędrzejczyk, M. Wieteska, L. Rose, M. Johansson - P. Sokołowski, B. Slisz - M. Rosołek, Josue, B. Verbić - T. Pekhart

Puchar Polski: Raków Częstochowa - Legia Warszawa (06.04, 18:00) - transmisja tv, online, gdzie obejrzeć?

Wtorkowy mecz Pucharu Polski pomiędzy Rakowa Częstochowa z Legią Warszawa odbędzie się o godzinie 18:00 na Miejskim Stadionie Piłkarskim w Częstochowie. Mecz ten będzie transmitowany na Polsacie Sport, a sędzią będzie Tomasz Musiał. Spotkanie będzie można obejrzeć także online na platformie Polsat Box Go, po wykupieniu do niej dostępu.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!