Pobierz aplikację betfan na telefon
Raków Częstochowa – Lech Poznań: typy, kursy, zapowiedź 14.05 | Ekstraklasa
W niedziele odbędą się kolejne spotkania 32. kolejki w naszej ukochanej Ekstraklasie. Raków Częstochowa po raz pierwszy wystąpi w roli mistrza Polski, a zmierzy się z mistrzem poprzedniego sezonu. Zapraszamy na zapowiedź meczu i typy Raków Częstochowa – Lech Poznań.

Raków Częstochowa – Lech Poznań: Zapowiedź

Raków Częstochowa zapewnił już sobie mistrzostwo Polski w poprzedniej kolejce. W pierwszym meczu jako mistrz Polski, Raków zagra na swoim stadionie z dotychczas urzędującym mistrzem, Lechem Poznań. Kolejorz walczy o miejsce w pierwszej czwórce, ale wszyscy w Poznaniu chcieliby zakończyć sezon na podium. Do Pogoni tracą 2 punkty. Pytanie też w jakim nastawieniu wyjdą piłkarze z Częstochowy, którzy ostatnio nie osiągali najlepszych wyników.

Raków Częstochowa - Lech Poznań: typy, typowanie, kursy

Raków zagra na luzie, być może Marek Papszun da się pokazać paru rezerwowym. Lech Poznań wyjdzie za to naładowany energią, znając wynik ze Szczecina, gdzie Pogoń prawdopodobnie wygra i powiększy przewagę do pięciu punktów. Jeśli Lech chce zachować realne szanse na brązowy medal, nie może przegrać dzisiaj meczu.

1.95

OBIE STRZELĄ

betfan

 

Raków Częstochowa - Lech Poznań: Transmisja, gdzie obejrzeć?

Niedzielny mecz między Rakowem Częstochowa, a Lechem Poznań w ramach 32. kolejki Ekstraklasy odbędzie się 14 maja na Stadionie Miejskim w Częstochowie. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanałach Canal+ 4K Ultra, Canal+ Sport, TVP Sport oraz w aplikacji Canal+ Online z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!