Radunia Stężyca – Stomil Olsztyn: typy, kursy, zapowiedź | 04.06 2. liga

Wojciech Sikora

04 czerwca 2023

Radunia Stężyca

W Ekstraklasie, jak i w 1. lidze polskiej sezon dobiegł już końca, ale to nie koniec emocji na naszych rodzimych boiskach. Radunia Stężyca, w ramach finałowej kolejki 2. ligi, zmierzy się dziś na swoim stadionie ze Stomilem Olsztyn. Gospodarze mogą jeszcze awansować bezpośrednio do 1. ligi, choć potrzebują do tego potknięcia Kotwicy. Czy spokojnie zgarną dziś komplet punktów na swoim terenie? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Radunia Stężyca – Stomil Olsztyn.

Radunia Stężyca – Stomil Olsztyn: Zapowiedź meczu

Choć ostatnio Stomil nie miał ostatnio najlepszego czasu, to jednak wciąż poprzedni remis utrzymał ich szansę na bezpośrednio awans do 1. ligi. Choć przede wszystkim brakowało im zwycięstw w ostatnim czasie, bowiem tylko raz zgarnęli komplet punktów, na pięć poprzednich meczów. Dziś zmierzą się z Radunią, która sama wciąż ma niepewna sytuację w tabeli. Ich porażka i wygrana Polkowic i Zagłębia, zdegraduje ich do niższej dywizji. Dziś mają jednak atut własnego boiska. 

 

Radunia Stężyca - Stomil Olsztyn: Typy, kursy

Spodziewam się dziś ostrej walki z obu stron, która niestety jak często bywa w takich sytuacjach, nie przełoży się na sporą ilość goli. Obie ekipy będą szukać tutaj swoich okazji, ale będą przy tym bardzo ostrożne, dlatego typuję poniżej 3,5 gola.

1.44

PONIŻEJ 3,5 GOLA

betfan

Radunia Stężyca - Stomil Olsztyn: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Radunią Stężyca a Stomilem Olsztyn, w ramach 34. kolejki 2. ligi polskiej, odbędzie się 4 czerwca 18:00 na stadionie w Stężycy. Mecz nie będzie emitowany przez żadną stację.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy