Pobierz aplikację betfan na telefon
Radosław Majecki zadebiutuje w AS Monaco?

Radosław Majecki może niebawem zadebiutować w AS Monaco. Niedawno do gry wróciła liga francuska. Monaco rozpoczęło sezon całkiem nieźle, ale teraz będzie musiało sobie radzić bez pierwszego bramkarza. To szansa dla Polaka.

DWAJ ZARAŻENI

Klub niedawno poinformował, że wśród sztabu i zawodników odnotowano dwa pozytywne wyniki badań na obecność koronawirusa. We wspomnianej dwójce znalazł się trener drużyny Niko Kovac oraz pierwszy bramkarz – Benjamin Lecomte. To właśnie jego nieobecność może okazać się dobrą informacją dla młodego Polaka, który może doczekać się szybkiego debiutu w Ligue1. 

RADOSŁAW MAJECKI MA DUŻE NADZIEJE

Nie byłaby to jednak sytuacja skazana na porażkę – Monaco nie ściągnęło polskiego bramkarza tylko po to, żeby ten pełnił rolę rezerwowego. Z pewnością chcieliby wprowadzić go do pierwszego składu nieco wolniej, jednak sytuacja może na to nie pozwolić. 

Kontrakt Majeckiego obowiązuje do czerwca 2024 roku. Jego przenosiny do Francji okazały się być najdroższym transferem z Ekstraklasy, a Legia zarobić może jeszcze dodatkowe bonusy. Dla klubu z Łazienkowskiej, jak i dla samego bramkarza, debiut już w trzeciej kolejce z pewnością byłby wymarzonym scenariuszem.

Wszystkie mecze Ligue 1 możecie typować w BETFAN. Analitycy legalnego polskiego bukmachera przygotowali naprawdę atrakcyjne kursy na spotkania odbywające się na francuskich boiskach. Promocje dla nowych oraz stałych graczy również są interesujące. Warto je sprawdzić.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!