Pobierz aplikację betfan na telefon
Radomiak – Miedź: Ekstraklasa. Typy i zapowiedź (17.07)
Radomiak Radom podejmie Miedź Legnica w pierwszym niedzielnym meczu Ekstraklasy. Gospodarze rok temu zaliczyli świetną pierwszą rundę, będąc rewelacją rozgrywek. Ten rok była dla nich mniej udany, co zakończyło się zmianą trenera. Miedź świetnie poradziła sobie w 1. lidze i ma nadzieję na podtrzymanie dobrej serii również na najwyższym poziomie rozgrywkowym. 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Radomiak Radom – Miedź Legnica (17.07. godz. 12:30) – zapowiedź

Radomiak Radom znakomicie prezentował się jesienią na boiskach Ekstraklasy. Jako beniaminek nie bali się nikogo i dzięki dobrej grze zajmowali miejsce w czołówce tabeli. Ten rok okazał się dużo gorszy, a jeszcze przed końcem sezonu zwolniony został trener Dariusz Banasik, który wprowadzał Radomiaka najpierw do 1. ligi, a później do Ekstraklasy. Zwolniony został pod koniec kwietnia, kiedy zespół zajmował szóste miejsce. Na stanowisku zastąpił go Mariusz Lewandowski, który nie odniósł na razie wielkich sukcesów jako trener. Trenerem Miedzi Legnica jest Wojciech Łobodziński, znany przede wszystkim z czasów gry w Wiśle Kraków. Miedź pod wodzą Łobodzińskiego zaczęła grać przyjemny dla oka futbol i w końcu udało jej się wrócić do Ekstraklasy. Drużyna z Legnicy zdominowała 1. ligę w poprzednim sezonie, kończąc ją z przewagą 15 punktów nad drugim Widzewem.

Radomiak Radom – Miedź Legnica (17.07. godz. 12:30) – proponowany typ 

 

1.68

WYGRANA MIEDŹ

LUB REMIS

betfan

Moim zdaniem Miedź może być takim Radomiakiem z zeszłego sezonu i wcale nie musi być zaangażowana w walkę o utrzymanie. Jeśli podczas okresu przygotowawczego nie pojawiły się jakieś dodatkowe problemy, to uważam, że Miedź stać na urwanie punktów z Radomiakiem.

Radomiak Radom – Miedź Legnica (17.07. godz. 12:30) – przewidywane składy

Radomiak Radom: Kobylak; Grzybek, Rossi, Cichocki, Abramowicz; Cele, Łukasik, Nascimento; Machado, Alves, Leandro

Miedź Legnica: Lenarcik; Matynia, Aurtenetxe, Mijusković, Gammelby; Bruno Garcia, Chuca, Dominguez, Śliwa; Zapolnik, Henriquez

Radomiak Radom – Miedź Legnica (17.07. godz. 12:30) – transmisja 

Mecz Radomiaka Radom z Legią Warszawa w ramach 1. kolejki Ekstraklasy odbędzie się 17 lipca o 12:30. Transmisję z tego spotkania będzie dostępna na Canal+ Sport i Canal+ Sport 3.

Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja znajduje się poniżej:
 
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!