Pobierz aplikację betfan na telefon
Radomiak – Legia: Typy, kursy, zapowiedź 17.03. Ekstraklasa

W piątek obejrzymy aż dwa mecze najlepszej ligi świata. Na deser w piątkowy wieczór nagrają w Radomiu. Radomiak dość niespodziewanie wykręcił już wiosną kilka fajnych wyników i bardzo ciekawi mnie to czy w meczu z Legią są w stanie u siebie nawiązać równorzędną rywalizację o 3 punkty. Radomiak już tu z Legia wygrywał latem 2021 roku. Powtórka? Zapraszam na krótką zapowiedź i typy do meczu Radomiak – Legia Warszawa. 

Radomiak – Legia: – zapowiedź meczu

Legioniście kontynuują marsz w drodze po wicemistrzostwo Polski, choć do samego końca walczyć będą z pewnością o mistrzostwo z Rakowem. Droga do tytułu wiedzie przez Radom, a tam Legia w Ekstraklasie póki co nigdy nie wygrała.

Radomiak Radom jest obecnie w bardzo ciekawej sytuacji. Wygrał tylko raz na 5 ostatnich meczów ligowych, ale mimo to do strefy spadkowej ma bardzo daleko i raczej bronić się przed spadkiem nie będzie.

Legia ostatni raz grała w Radomiu gdy trenerem był Czesław Michniewicz. Przegrała wówczas tam aż (1:3), natomiast jesienią pokonała Radomiaka przy Łazienkowskiej (1:0). 

 

Radomiak - Legia: - Typy

Typy Radomiak - Legia

Postawię na to, że Legia mająca lepszą kadrę, lepsze morale oraz wciąż szanse na tytuł, załatwi sprawę wygranej w Radomiu dość szybko i łatwo. Czas w końcu na rewanż za ostatni mecz w Radomiu. 

2.22

LEGIA WYGRA

betfan

 

Radomiak - Legia: - gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Piątkowy mecz Ekstraklasy między Radomiakiem, a Legia Warszawa odbędzie się 17. marca na Stadionie w Miejskim w Radomiu. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Canal+ Sport. Mecz można obejrzeć także w aplikacji i na internetowej Canal+ Online.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!