Pobierz aplikację betfan na telefon
Radomiak Radom – Jagiellonia Białystok: Typy, kursy, zapowiedź 20.02. Ekstraklasa
Już w najbliższy poniedziałek, kolejny mecz PKO BP Ekstraklasy. Radomiak Radom w ramach 21 kolejki podejmie na własnym stadionie w Radomiu zespół Jagielloni Białystok. Dla gospodarzy zadanie bardzo trudne, szczególnie, że Jagiellonia dobrze rozpoczęła rundę, a ostatnio pokonała Pogoń Szczecin 2:0. Czy Jaga podtrzyma dobrą serię? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy.

Radomiak Radom – Jagiellonia Białystok: Zapowiedź meczu

Sytuacja w tabeli drużyny gospodarzy jest stabilna, zajmują bowiem oni 9 lokatę z 28 punktami na koncie. Aktualnie zespół Radomiaka prezentuje dobrą formę, a w ostatnich 5 meczach zdobył aż 8 punktów. Jak na ekipę, która zaledwie 2 lata temu dołączyła do Ekstraklasy, jest to wynik jak najbardziej zadowalający. W ostatnich 5 meczach między tymi zespołami, 2 razy zwyciężyli piłkarze z Radomia, raz wygrała Jagiellonia, a dwa razy padł remis. Oba zespoły prezentują bardzo przyzwoitą formę, więc zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie.

Radomiak Radom - Jagiellonia Białystok: Typy

3.50

JAGIELLONIA

WYGRA MECZ

betfan

W obecnym okresie Radomiakowi na własnym boisku nie idzie najlepiej. Ostatnio wygrali tutaj ze Stalą Mielec, lecz przed tym meczem zaliczyli oni serię 6 meczy bez zwycięstwa licząc w tym mecze towarzyskie. Obstawiam, że podbudowany po zwycięstwie nad Pogonią Szczecin zespół Jagielloni, wróci do Białegostoku z kompletem punktów.

Radomiak Radom - Jagiellonia Białystok: Gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Poniedziałkowy mecz Ekstraklasy pomiędzy Radomiakiem Radom a Jagiellonią Białystok odbędzie się 20 lutego o godzinie 19:00 na stadionie miejskim w Radomiu. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Canal+ Sport oraz Canal + Sport 3. Mecz można obejrzeć także w aplikacji i na internetowej Canal+ Online.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!