Pobierz aplikację betfan na telefon
Quiz – Transfery Ekstraklasa 2021/22. Gdzie trafił ten gracz!

Transfery w Ekstraklasie to bardzo ciekawy moment sezonu. Łącznie w letnim i zimowym oknie do polskiego ligi przyszło ponad 400 piłkarzy, co daje ponad 20 wzmocnień na klub. Wynik jest ogromny, dlatego przygotowaliśmy dla Was quiz wiedzy o tych, którzy jeszcze w polskiej lidze grają. Można ich rozpoznać za pomocą trzech charakterystycznych cech, a później przyporządkować do odpowiedniego klubu. Czy jesteś w stanie to zrobić? Wybraliśmy 20 ciekawych wzmocnień klubów Ekstraklasy. Sprawdź swoją wiedzę i trafiaj kluby, do których przeszli piłkarze!

W letnim i zimowym oknie transferowym kluby Ekstraklasy dokonały wzmocnień na ponad 14 mln euro. W tym samym czasie zarobili ponad 38 mln euro. Na rynku wiele się działo, czego owocem były liczne zmiany drużyn przez czołowych piłkarzy. W przygotowanym quizie chcemy sprawdzić waszą wiedzę dot. najciekawszych i najgłośniejszych transferów w letnim i zimowym oknie. Pojawi się wiele ciekawych nazwisk. Czy będziesz w stanie je rozszyfrować za pomocą trzech szczególnych cech i przyporządkować do odpowiedniego klubu? Sprawdź swoją wiedzę!

37
Created on By Quiz - Transfery Ekstraklasa 2021/22. Gdzie trafił ten gracz!Szymon Piórek
Ekstraklasa: Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok

Quiz - Transfery Ekstraklasa 2021/22. Jaki klub pozyskał tego piłkarza!

Łącznie do Ekstraklasy w letnim i zimowym oknie transferowym przyszło ponad 400 piłkarzy, co daje ponad 20 wzmocnień na klub. Wynik jest ogromny, dlatego przygotowaliśmy dla Was quiz wiedzy o tych, którzy jeszcze w polskiej lidze grają. Można ich rozpoznać za pomocą trzech charakterystycznych cech, a później przyporządkować do odpowiedniego klubu. Czy jesteś w stanie to zrobić? Wybraliśmy 20 ciekawych wzmocnień klubów Ekstraklasy. Sprawdź swoją wiedzę i trafiaj kluby, do których przeszli piłkarze!

1 / 20

1. Do Ekstraklasy trafiłem w zimowym oknie transferowym. W rundzie jesiennej występowałem w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Teraz czeka mnie walka o utrzymanie.

2 / 20

2. Dawno nie było mnie w Ekstraklasie. Za granicą strzeliłem ponad 20 goli. W dorobku mam już mistrzostwo Polski.

3 / 20

3. Jestem obcokrajowcem. W tym sezonie obroniłem już kilka rzutów karnych. Mój obecny klub wydał na mnie kilkaset tysięcy euro.

4 / 20

4. Pochodzę z Niemiec. Grałem m.in. dla 1. FC Koln. Przed podpisaniem kontraktu z klubem Ekstraklasy miałem półroczną przerwę do gry.

5 / 20

5. Jestem skrzydłowym. Występowałem na Euro 2012. Wygrałem jeden z europejskich pucharów.

6 / 20

6. Jestem skrzydłowym. Rywalizowałem na Camp Nou z Barceloną. Występowałem w reprezentacji swojego kraju.

7 / 20

7. Jestem środkowym obrońcą. Do Ekstraklasy wróciłem z klubu z Południa Europy. Ponad 30 razy reprezentowałem swój kraj.

8 / 20

8. Jestem polskim obrońcą. Dokonałem zmiany klubu wewnątrz Ekstraklasy. Zapłacono za mnie ponad 200 tys. euro.

9 / 20

9. Powróciłem do swojego byłego klubu Ekstraklasy. Po transferze z polskiej ligi jako napastnik strzelałem gole w czterech innych ligach. Znany jestem ze swojej charakterystycznej fryzury.

10 / 20

10. Powróciłem do ligi polskiej z Turcji. Jestem pomocnikiem. W przeszłości grałem w Legii Warszawa, z którą zdobyłem trzy mistrzostwa Polski.

11 / 20

11. Jestem Portugalczykiem. Występuję jako boczny obrońca. Grałem w jednym zespole w Lidze Europy z Joao Felixem.

12 / 20

12. Jestem polskim napastnikiem, który zimą zmienił klub w Ekstraklasie. Mój nowy zespół tylko mnie wypożyczył. Nie mam już statusu młodzieżowca.

13 / 20

13. Jestem jednym z najlepszych zawodników młodego pokolenia w swoim kraju. Mimo że przyszedłem do Polski zimą, zdążyłem już strzelić trzy gole w Ekstraklasie. Mój klub zapłacił za mnie rekordową kwotę odstępnego.

14 / 20

14. Jestem ponad 30-letnim zagranicznym napastnikiem. Strzeliłem już co najmniej trzy gole w Ekstraklasie w tym sezonie. W seniorskim futbolu nie występowałem w kraju, w którym się urodziłem.

15 / 20

15. Jestem graczem ofensywnym. Przyszedłem do Ekstraklasy z klubu spoza strefy UEFA. Rozegrałem ponad 80% wszystkich meczów w Ekstraklasie.

16 / 20

16. Rozegrałem już co najmniej 200 meczów w Ekstraklasie. Do Ekstraklasy przyszedłem z rumuńskiego klubu. Jestem zawodnikiem z pola.

17 / 20

17. Swoje najlepsze lata kariery mam już za sobą, bowiem liczę już sobie ponad 33 wiosny. Do Polski trafiłem z Południa Europy. Jestem mistrzem świata.

18 / 20

18. Przyszedłem do Ekstraklasy z zagranicznego klubu, grającego w jednej z lig TOP 5. Jestem graczem ofensywnym. Występuję w kadrze narodowej swojego kraju do lat 21.

19 / 20

19. Jestem skrzydłowym. Do Ekstraklasy przyszedłem z ligi czeskiej. Klub, który mnie pozyskał pobił swój rekord transferowy.

20 / 20

20. Występuję w reprezentacji Kosowa. Jestem skrzydłowym. Mój prezes nazwał mniej najszybszym piłkarzem w Europie.

Your score is

The average score is 53%

0%

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!