Pobierz aplikację betfan na telefon
Quiz transferowy: oni mogą podpisać kontrakt z nowym klubem 1 stycznia

W zimowym oknie transferowym nie dokonuje się tak wielu interesujących transferów, ale jest równie ciekawie co latem. Za sprawą prawa Bosmana piłkarze, którym kontrakty kończą się 30 czerwca danego roku kalendarzowego, mogą związać się z innym klubem już na początku roku. 1 stycznia piłkarze jak Kylian Mbappe mogą podpisać kontrakty z innymi zespołami. Sądzisz, że znasz wszystkich i jesteś w stanie ich wskazać? Sprawdź się w quizie transferowym pod hasłem: „Oni mogą podpisać kontrakt z nowym klubem 1 stycznia”!

Zimowe okno transferowe otwiera się na świecie 1 stycznia 2022 roku. Przez cały miesiąc kluby będą mogły dokonywać wzmocnień. Ponadto otrzymają opcję podpisania kontraktu z zawodnikiem, którego umowa z dotychczasowym zespołem wygaśnie 30 czerwca 2022 roku. A takich, wyłącznie na europejskim rynku jest bez liku. Z tego powodu powstał poniższy quiz. Każdy piłkarz, który już 1 stycznia będzie mógł podpisać umowę z nową drużyną został opisany trzema sformułowaniami. Należy wybrać właściwego, któremu latem wygasa umowa. Wynik 16/20 to rezultat satysfakcjonujący.

15
Created on
Quiz transferowy: oni mogą podpisać kontrakt z nowym klubem 1 stycznia

Transfery 2021/22. Quiz transferowy - oni mogą podpisać kontrakt z nowym klubem 1 stycznia

W zimowym oknie transferowym nie dokonuje się tak wielu interesujących transferów, ale jest równie ciekawie co latem. Za sprawą prawa Bosmana piłkarze, którym kontrakty kończą się 30 czerwca danego roku kalendarzowego, mogą związać się z innym klubem już na początku roku. 1 stycznia piłkarze jak Kylian Mbappe mogą podpisać kontrakty z innymi zespołami. Sądzisz, że znasz wszystkich i jesteś w stanie ich wskazać? Sprawdź się w quizie transferowym pod hasłem: "Oni mogą podpisać kontrakt z nowym klubem 1 stycznia"! Każdy piłkarz będzie opisany trzema sformułowaniami i należy wybrać właściwego, któremu latem wygasa umowa. Wynik 16/20 to rezultat satysfakcjonujący.

1 / 20

1. Jestem mistrzem świata z 2018 roku. Gram w klubie wielokrotnego mistrza kraju, choć moja drużyna nie jest rekordzistą pod względem zdobytych tytułów mistrzowskich. Znalazłem się wśród 30 najlepszym piłkarzy plebiscytu Złotej Piłki za 2021 rok.

2 / 20

2. Gram w środku pola. Po krótkiej przerwie moja drużyna znowu zagra w fazie pucharowej Ligi Mistrzów. W trakcie sezonu zmienił mi się trener.

3 / 20

3. W najlepszym sezonie w Serie A strzeliłem 22 gole. Mam obywatelstwo dwóch państw. Jednak z reprezentacją nie zdobyłem żadnego trofeum.

4 / 20

4. Wiązano mnie z grą w reprezentacji Polski. W przyszłym roku skończę 30 lat. Występowałem w tym samym klubie, co Wojciech Szczęsny.

5 / 20

5. Jestem obrońcą reprezentacji Niemiec. Na Euro 2020 zagrałem tylko jeden mecz. W ostatnich pięciu latach wygrałem Ligę Mistrzów.

6 / 20

6. Choć gram w lidze francuskiej, to nie mam obywatelstwa tego kraju. Występowałem już w czterech europejskich ligach. Lata młodości mam za sobą.

7 / 20

7. Występuję w średniaku Bundesligi. Stanąłem na podium mistrzostw świata. W tym roku skończyłem 30 lat.

8 / 20

8. W przeszłości byłem wybrany piłkarzem roku w swoim kraju. Występowałem ponad rok w lidze angielskiej. Wygrałem Ligę Mistrzów.

9 / 20

9. Moja drużyna wystąpi w fazie pucharowej Ligi Europy. Mam obywatelstwa państw z różnych kontynentów. Występowałem w lidze holenderskiej.

10 / 20

10. Urodziłem się na Północy Hiszpanii. Zdobyłem zarówno mistrzostwo kraju, jak i europejskie trofeum. Wystąpiłem podczas Euro 2020.

11 / 20

11. Jestem piłkarzem Realu Madryt. Z reprezentacją dotarłem co najmniej do półfinału turnieju międzynarodowego. Znalazłem się na podium Złotej Piłki.

12 / 20

12. Podczas Euro 2020 moja drużyna debiutowała w mistrzostwach Europy. Najlepiej czuję się w polu karnym. Jestem już po 30-tce.

13 / 20

13. Nie jestem Europejczykiem. Po opuszczeniu ojczyzny występowałem tylko w jednej lidze. Jestem jednym z trzech najlepszych strzelców w historii swojej kadry.

14 / 20

14. Z reprezentacją występowałem w półfinale Euro 2020. W mistrzostwach Europy strzeliłem drugiego gola w kadrze. Mój klub awansował do fazy pucharowej Ligi Mistrzów.

15 / 20

15. W swoim pierwszym zagranicznym klubie poznałem Roberta Lewandowskiego. Operuję w środku pola. Wciąż jestem przed 30-tką.

16 / 20

16. Jestem środkowym pomocnikiem. Mam ponad 30 lat. Zaliczyłem epizod poza ligami europejskimi.

17 / 20

17. Występuję w Serie A. Mój klub zagra w fazie pucharowej Ligi Europy. W co najmniej dwóch sezonach w lidze włoskiej strzeliłem sześć i więcej goli.

18 / 20

18. Jestem bramkarzem. Nie skończyłem 30 lat. Niedawno odbyłem karę dyskwalifikacji.

19 / 20

19. Moja drużyna grała w Lidze Europy z Legią Warszawa. Jestem obrońcą. Nie skończyłem 30 lat.

20 / 20

20. Jestem obrońcą drużyny Bundesligi. Mój klub położony jest w mieście z dawnego NRD. Skończyłem 30 lat.

Your score is

The average score is 53%

0%

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!