Pobierz aplikację betfan na telefon
Puszcza – Ruch Chorzów: typy, kursy, zapowiedź 17.02 | I Liga

Dawny mistrz Polski zagra w ramach swojego 20. meczu w sezonie z Puszczą Niepołomice. Oba zespoły idą łeb w łeb w lidze! Ta rywalizacja na zapleczu Ekstraklasy potrwa zapewne do ostatniej kolejki, ale w piątek obejrzymy jej pierwsze odcinków. Puszcza jest trzecia i traci tylko jeden punkt do Ruchu Chorzów. Stawką nie tylko 3 punkty, ale i fotel wicelidera. Zapraszam na zapowiedz meczu Puszcza – Ruch! 

Puszcza – Ruch Chorzów – Zapowiedź

Puszcza gra na swoim obiekcie bardzo, ale to bardzo dobrze. Są pod tym względem najlepsi w I. lidze. Ich bilans to 6 zwycięstw i 3 remisy. Bez porażki.

Ruch Chorzów wygrał na własnym stadionie z Puszczą Niepołomice (2:0). Teraz gospodarze liczą na powtórkę. To będzie pierwsze spotkanie Puszczy i Ruchu na stadionie Puszczy.

Ruch Chorzów nie tylko ma szansę na 3 punkty. Również fotel lidera. Wystarczy wygrać w Niepołomicach. Tylko jak skoro Puszcza w 9 meczach na własnym stadionie straciła tylko 7 goli? 

 

Puszcza - Ruch Chorzów - Typy bukmacherskie, kursy

2.45

RUCH WYGRA

betfan

Postawię na gości w tym meczu. Nie widzę mocy w tej serii bez porażki Puszczy na własnym stadionie. Na wiosnę często padają przełomowe wyniki, dlatego stawiam, że Ruch przełamie tę znakomitą pasę Puszczy i odniesie zwycięstwo. 

Puszcza - Ruch Chorzów - Transmisja, gdzie obejrzeć?

Piątkowy mecz pomiędzy Puszczą, a Ruchem w ramach 20. kolejki 1 ligi odbędzie się 17. lutego na Stadion Miejski w Niepołomicach. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanałach Polsat Sport z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!