Pobierz aplikację betfan na telefon
Puszcza Niepołomice – Podbeskidzie. Typy, kursy, zapowiedź 18.03
W sobotę w ramach 24. kolejki 1. ligi, Puszcza Niepołomice zagra z Podbeskidziem Bielsko Biała. Będzie to bardzo ciekawe spotkanie, ponieważ kluby grają o udział w barażach. Kto wyjdzie zwycięsko z tej rywalizacji? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Puszcza Niepołomice – Podbeskidzie Bielsko-Biała.

Puszcza Niepołomice – Podbeskidzie Bielsko-Biała: zapowiedź meczu

W jednym z sobotnich meczów 24. kolejki 1. ligi, Puszcza Niepołomice zagra z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Obie drużyny walczą o udział w barażach. Gospodarze tego starcia zajmują piąte miejsce na zapleczu Ekstraklasy. Niedawno udało im się przełamać. Po dwóch porażkach z Ruchem i Stalą, zremisowali z Chojniczanką, a przed tygodniem pokonali lidera – ŁKS Łódź. Podbeskidzie zajmuje siódmą lokatę, ale w minionej kolejce dało prawdziwą lekcję piłki Chrobremu. Triumfował bowiem aż 6:0. Wcześniej jednak musiał uznać wyższość Skry.

Puszcza Niepołomice - Podbeskidzie Bielsko-Biała: typy

Typy Puszcza Niepołomice - Podbeskidzie Bielsko-Biała

O tym, że obie te drużyny potrafią sobie bardzo dobrze poradzić w realiach 1. ligi, udowodniły kilka razy. Ich problemem jest jednak niestabilna forma, przez którą trudno wyłonić zwycięzcę. Stawiam więc na to, że obie drużyny strzelą gola.

1.87

OBIE STRZELĄ

betfan

Puszcza Niepołomice - Podbeskidzie Bielsko-Biała: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz Górnika Łęczna z Chojniczanką, odbędzie się 18 marca o 15:00. Spotkanie będzie można obejrzeć na Polsat Sport Extra.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!