Pobierz aplikację betfan na telefon
Puszcza Niepołomice – Bruk-Bet Termalica – typy, kursy, zapowiedź 15.08
Puszcza Niepołomice bardzo dobrze weszła w sezon 2022/23. Po pięciu kolejkach mają na koncie trzy zwycięstwa i dwie porażki. Obecnie zajmują dziewiąte miejsce, ale ich strata do top 6 wynosi zaledwie punkt. Rywalem Puszczy będzie Bruk-Bet Termalica, która jeśli wygra to spotkanie, to zapewni sobie miejsce w czołowej dwójce po zakończeniu szóstej serii gier. Sprawdź typy i zapowiedź na mecz Puszcza Niepołomice – Bruk-Bet Termalica. 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Puszcza Niepołomice – Bruk-Bet Termalica (15.08. godz. 15:00) – zapowiedź

Puszcza Niepołomice znakomicie weszła w sezon i po dwóch kolejkach była liderem z kompletem punktów. Pierwsza porażka miała miejsce w trzeciej kolejce, gdzie ulegli Ruchowi Chorzów 0:2. Następnie pokonali beniaminka z Chojnic 3:2, a w ostatniej serii gier przegrali na wyjeździe 0:2 z ŁKS-em Łódź. Można, więc przyjąć, że na razie na Puszczę sposób mają tylko najmocniejsze ekipy ligi, a do takiej niewątpliwie można zaliczyć Termalikę.
Goście ze zmiennym szczęściem weszli w sezon. Wprawdzie na inaugurację pokonali 2:1 Odrę Opole, ale później zremisowali z GKS-em Katowice 3:3 i przegrali z Tychami 0:2. 4 punkty po 3 kolejkach to na pewno nie był dla nich satysfakcjonujący wynik. Jednak dwa kolejne mecze wygrali i dzięki temu zawitali do czołówki ligi. Wygrana z Puszczą pozwoliłaby im na wskoczenie do top2, a może nawet na pozycję lidera, gdyby Ruch nie pokonał Chojniczanki.

Puszcza Niepołomice – Bruk-Bet Termalica (15.08. godz. 15:00) – typ

2.02

WYGRANA TERMALIKI

betfan

Termalika powoli się rozkręcała, ale wydaje się, że złapała już optymalną formę i może podtrzymać serię zwycięstw. Spotkanie z Puszczą na pewno nie będzie z gatunku tych bardzo łatwych do wygrania, ale w moim odczuciu ekipa z Niecieczy jest faworytem w tym spotkaniu.

Puszcza Niepołomice – Bruk-Bet Termalica (15.08. godz. 15:00) – transmisja

Transmisja meczu Puszcza – Termalika dostępna będzie na stronie i w aplikacji Polsat Box Go.
 
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!