Pobierz aplikację betfan na telefon
Pudzianowski – Materla. Typy i zapowiedź walki na KSW 70

KSW 70 jest już coraz bliżej. Gala odbędzie się w najbliższą sobotę tj. 28. maja. Starciem wieczoru będzie walka pomiędzy Mariuszem Pudzianowskim, a Michałem Materlą. Z okazji tak dużej walki, BETFAN przygotował rozszerzoną ofertę na ten pojedynek. Sprawdźmy najciekawsze typy na walkę wieczoru KSW 70!

KSW 70: Pudzianowski vs Materla. Walka wieczoru. Typy i oferta specjalna

Zapowiedź walki można przeczytać w artykule, który jest zamieszczony poniżej. W tym tekście skupimy się na specjalnych zakładach, jakie BETFAN dodał do swojej oferty.

SPRAWDŹ: >>PEŁNA OFERTA BETFAN NA WALKĘ PUDZIANOWSKI VS MATERLA<<

W jaki sposób Mariusz Pudzianowski rozpocznie walkę?

Gdy wejdziemy w zamieszczoną powyżej ofertę na samym początku rzuci nam się w oczy zakład, w którym można wytypować w jaki sposób Mariusz Pudzianowski po raz pierwszy w trakcie walki trafi Michała Materlę. Najniższy kurs wynosi 1.35 i dotyczy on prawej nogi najsilniejszego człowieka świata. Najwięcej można wygrać typując prawą rękę, kurs na nią wynosi 5.00. Można postawić również spróbować swojego szczęścia przy typowaniu części ciała, którą zostanie wykonany nokaut.

Czy Pudzian zawalczy efektownie?

BETFAN przygotował ofertę na przeróżne ataki Pudzianowskiego na Materlę. Za jednokrotne obalenie Materli BETFAN oferuje kurs 1.35, ale za dwukrotne już 2.00! Jeżeli ktoś uważa, że Pudzian postawi na efektowne widowisko to może postawić chociażby na celnego highkicka w głowę Materli za 3.50, czy celny kołowrotek za 5.00. BETFAN oferuje taki sam kurs jeżeli ktoś uważa, że jeden z zawodników zakończy walkę z rozciętym łukiem brwiowym.

Jak zakończy się walka?

Oprócz podstawowych zakładów na zakończenie walki przez decyzję lub przed czasem w BETFAN można także obstawić czas zakończenia rundy, nieczyste zagrania wśród zawodników, niewyjście zawodnika do kolejnej rundy w trakcie przerwy lub nawet wrzucenie białego ręcznika do oktagonu przez narożnik! Na to ostatnie zdarzenie oferowany kurs wynosi 50.00. Można również obstawić zwycięstwo Mariusza Pudzianowskiego poprzez ground and pound, jak to zwykle lubił kończyć swoje walki.

Wiele, wiele więcej

To tylko część z oferowanych zakładów przez BETFAN. W ofercie znajdują się do obstawienia różne bardziej lub mniej prawdopodobne zdarzenia w trakcie tej walki. Jeśli Mariusz Pudzianowski powie w wywiadzie bezpośrednio po walce swoje słynne „tanio skóry nie sprzedałem”, to gracz może pomnożyć swój wkład o kurs wynoszący 3.50! Sprawdź ofertę już teraz!

Oferta specjalna na KSW 70. Do odebrania zakłady free-bet!

Grając kupon SOLO  za min. 10zł na wygraną jednego z zawodników w walce wieczoru podczas KSW 70 możesz wziąć udział w podziale 70 000 zł. W podziale nagród weźmie udział tylko zwycięska drużyna! Zbierz swoją ekipę i cieszcie się z wygranej!

  • Kupon należy postawić z tego LINKU
  • Jeżeli postawiłeś na zawodnika, na którego postawiło więcej graczy, weźmiesz wraz z nimi udział w podziale puli 70 000 zł we freebetach!
  • O postępach stawianych kuponów będziemy informować za pośrednictwem naszych mediów społecznościowych
  • Zachęć swoich znajomych do obstawienia na tego samego zawodnika, co Ty, abyście wspólnie mieli większą szansę na wygraną!
  • Freebetem grasz jak chcesz, a wygrana trafi na konto główne

WARUNKI:

  • Od 18.05, godz. 08:00 do 28.05, godz. 19:00
  • Liczy się tylko pierwszy postawiony kupon
  • Każdemu Graczowi przysługuje 1 freebet
  • W promocji nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe oraz zakłady systemowe

KSW 70: zapowiedź i typy na dwie inne walki

KSW 70 typy na galę. Zapowiedź i karta walk

KSW 70: Zapowiedź gali, karta walk i szczegółowe informacje

KSW 70: kto zawalczy na gali? karta walk, transmisja, gdzie gala?

 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!