Pudzian i BETFAN wspierają Polskę w meczu z Austrią!

Redakcja

21 czerwca 2024

Kibice odjeżdżający piątkowego ranka z dworca centralnego w Warszawie mieli niezłą niespodziankę. Mogli spotkać Mariusza Pudzianowskiego, który również będzie wspierać naszą kadrę na meczu z Austrią.

Pudzian

Mariusz Pudzianowski wyruszył do Berlina, aby wspierać naszych w meczu z Austrią. Co ciekawe, postanowił pojechać razem z kibicami. Początek spotkania już o 18:00.

Pudzian na meczu Polska – Austria!

Z takim dopingiem to musi się udać. Mariusz Pudzianowski rano był widziany na Dworcu Centralnym w Warszawie w koszulce reprezentacji Polski. Jak się okazało, wybiera się na mecz Polski z Austrią, który rozpocznie się już o 18:00 w Berlinie.

Mariusz widziany był z bębniarzami i wykrzykiwał dobrze znane hasło: „Polska guuurom”. To więc najlepszy czas, aby wspomnieć o lukratywnej promocji BETFAN, która została zainspirowana słynnym okrzykiem ambasadora tego bukmachera. Postaw zakład ze swoimi typami i dodaj do niego specjalne zdarzenie Polska Guuurom, a bez względu na wynik meczu Polska – Austria bukmacher rozliczy go na zielono.

  • Postaw kupon za 19 albo 49 złotych (min. 4 zdarzeń i kurs min. każdego zdarzenia 1.40)
  • Kupon musi zawierać specjalny zakład Polska Guuurom
  • Jeśli postawiłeś kupon, spełniający warunki z pkt. 1, BETFAN potraktuje zdarzenie Polska – Austria jako wygrane, niezależnie od końcowego wyniku tego meczu
  • Jeśli pozostałe zdarzenia na tym kuponie weszły, wygrana z kuponu zostanie przypisana do Twojego konta
  • Każdemu Graczowi przysługuje 1 kupon w promocji. W przypadku zagrania więcej niż jednego kuponu, liczy się tylko pierwszy zagrany
  • W promocji nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe, zakłady systemowe, zakłady Boost, zakłady BetBuilder

Wielu kibiców zrobiło sobie już zdjęcia z Mariuszem Pudzianowskim, a w okolicach 9:00 na Dworcu Centralnym panowała niesamowita atmosfera. Jak podkreślał Pudzian, otrzymał już zaproszenia do wielu przedziałów.

BETFAN organizatorem akcji z Mariuszem Pudzianowskim jadącym razem z kibicami!

To właśnie polski, legalny bukmacher BETFAN stał za pojawieniem się na Dworcu Centralnym Mariusza Pudzianowskiego! Inicjatywa to jedna z kolejnych świetnych akcji promocyjnych firmy. Pudzian jest ambasadorem marki BETFAN niezmiennie od wielu lat!

Jeżeli nie masz jeszcze konta w BETFAN to możesz zarejestrować się z kodem SPORTBETFAN i odebrać dodatkowe 300 zł na start na grę u tego bukmachera! Wystarczy, że selekcjoner Polski na mecz z Austrią założy garnitur! Sprawdź szczegóły, klikając w baner.

Pudzian i BETFAN wspierają Polskę w meczu z Austrią!

Najważniejszy mecz Polski na Euro 2024

Od razu po pokonaniu Walii kibice wiedzieli, że to właśnie mecz z Austrią będzie najważniejszy na Euro 2024. Pierwsze dwa miejsca w grupie D miały zająć Francja i Holandia. Obie te drużyny zgodnie z przewidywaniami wygrały swoje pierwsze mecze. Polsce i Austrii pozostaje zatem walka o drugą lokatę. Jedno jest pewne. Przegrany żegna się z turniejem, a więc nie możemy sobie pozwolić na wpadkę. Sprawdź naszą zapowiedź i typy na mecz Polska – Austria

Autor tekstu

Najnowsze wpisy