Otwórz konto
menu
STRONA STWORZONA PRZEZ BETFAN. WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

Znamy skład Polski na Puchar Świata w Wiśle

dodano: 13 Listopada 2020, autor: Agnieszka Sermak

Już 20 listopada rozpocznie się nowy sezon Pucharu Świata. Na początek skoczkowie pokażą się w Wiśle. Znamy już skład Polski na te zawody.

12 POLAKÓW POWALCZY O PUNKTY

Kamil Stoch, Dawid Kubacki i Piotr Żyła to aktualnie trzej najlepsi polscy skoczkowie i to od nich będziemy wymagać najwięcej. Oni rzecz jasna znaleźli się w tej kadrze. Oprócz nich nasz kraj reprezentować będą: Stefan Hula, Maciej Kot, Jakub Wolny, Andrzej Stękała, Aleksander Zniszczoł, Paweł Wąsek, Klemens Murańka, Tomasz Pilch i Jarosław Krzak.

Michał Doleżal ma szansę na przegląd wojsk przed kolejnymi konkursami Pucharu Świata. Podobno w niezłej formie jest Murańka, do tego wiele obiecujemy sobie po Zniszczole i Wolnym, a także liczymy na to, że wreszcie odpali Kot. Jak będzie – przekonamy się już w niebawem.

PUCHAR ŚWIATA W WIŚLE: TERMINARZ

Piątek (20 listopada):

12:00 – odprawa techniczna
15:45 – oficjalny trening
18:00 – kwalifikacje

Sobota (21 listopada):

15:00 – seria próbna
16:00 – pierwsza seria konkursu drużynowego

Niedziela (22 listopada):
15:00 – seria próbna
16:00 – pierwsza seria konkursu indywidualnego

Agnieszka Sermak Agnieszka Sermak

Na co dzień studentka stawiająca pierwsze kroki w branży prawnej, po godzinach fanka sportu - w szczególności piłki nożnej. Wieloletnia kibicka Wisły Kraków i aktywna działaczka stowarzyszenia Socios. Obsesja na punkcie Ekstraklasy i Premier League!

INNE NEWSY
Sporty Motorowe/

GP Hiszpanii - zapowiedź + typy 09.05

Już w niedzielę odbędzie się Grand Prix Hiszpanii Będzie to już czwarty wyścig w tym sezonie Kwalifikacje wygrał Lewis Hamilton, ale nieznacznie za nim uplasował się Max Verstappen Czy...
Warta Poznań/

2 mecze Ekstraklasy w niedzielę 09.05 - zapowiedź + typy

Do końca rozgrywek na ekstraklasowych boiskach pozostały już tylko 2 kolejki Znamy już TOP 3, natomiast nie wiemy jeszcze, kto spadnie i kto jako czwarty zagra w europejskich pucharach w...