Wraca Puchar Świata! Jak zaprezentują się Polacy?

Redakcja

18 listopada 2020

Skoki

Puchar Świata: nowy sezon startuje już w piątek. W gronie faworytów do wygrania całego turnieju są oczywiście Polacy. W BETFAN możecie typować,  kto będzie najlepszy tym razem.

KTO DOŁĄCZY DO KUBACKIEGO, STOCHA I ŻYŁY?

W poprzednim sezonie Kryształową Kulę zgarnął Stefan Kraft. Tuz za nim uplasowali się Karl Geiger i Ryoyu Kobayashi. Czwarte miejsce zajął Dawid Kubacki, piąty był Kamil Stoch, a Piotr Żyła zakończył zmagania na jedenastej pozycji.

W tym roku liczymy na to, że Polacy zaprezentują się jeszcze lepiej. Oraz że do wspomnianej trójki dołączy przynajmniej jeden skoczek, który będzie prezentował podobny poziom i pomoże Biało-Czerwonym w konkursach drużynowych.

PUCHAR ŚWIATA. KTO BĘDZIE NAJLEPSZY?

W najbliższy piątek odbędzie się pierwszy oficjalny trening oraz kwalifikacje. W sobotę dojdzie do konkursu drużynowego, natomiast w niedzielę odbędzie się konkurs indywidualny. Liczymy na to, że Polacy od razy pokażą się z dobrej strony.

W BETFAN możecie typować, kto wygra Puchar Świata w sezonie 2020/21. Faworytem jest Kraft, który ma na to 23% szans. W dalszej kolejności wymienia się Kobayashiego (16%), Kubackiego (11%) i Stocha (9%).

Autor tekstu

Najnowsze wpisy