Pobierz aplikację betfan na telefon
Puchar Polski: Lech pewnie awansuje do kolejnej rundy?

We wtorek i środę zostaną rozegrane ostatnie mecze 1/32 finału Pucharu Polski. 28 września zobaczymy w akcji między innymi Lecha Poznań, Górnika Łęczna, czy też GKS Tychy. 

Puchar Polski: Skra Częstochowa – Lech Poznań (28.09, 16:00)

W pierwszym z wtorkowych spotkań Skra Częstochowa zagra z Lechem Poznań. Na początek warto wspomnieć o tym, że mecz zgodnie z regulaminem Pucharu Polski miał odbyć się w Częstochowie, jednak w związku z problemami ze stadionem, drużyny zgodziły się rozegrać spotkanie 1/32 finału Pucharu Polski w Poznaniu na Stadionie Miejskim.

Lech jest oczywiście zdecydowanym faworytem tego starcia. Kolejorz zaliczył ostatnio wpadkę w Białymstoku, przegrywając z Jagiellonią 0:1. Z pewnością szybko będzie chciał odbić sobie to niepowodzenie pewnie wygrywając w Pucharze Polski. Według mnie Skra Częstochowa, która na co dzień występuje na drugim poziomie rozgrywkowym w Polsce, nie posiada argumentów piłkarskich, żeby przeciwstawić się Lechowi i raczej będzie to mecz do jednej bramki.

Proponowany typ: Wygrana Lecha Poznań (handicap 0:1) – kurs … z oferty BETFAN 

Transmisja: Polsat Sport 

Puchar Polski: Górnik Polkowice – Górnik Łęczna (28.09, 18:00)

Po występie Lecha Poznań czeka nas również ciekawe starcie dwóch Górników – jednego z Polkowic i drugiego z Łęcznej. Gospodarze tego spotkania występują na co dzień w rozgrywkach 1. ligi i zajmują obecnie miejsce w środkowej części tabeli. Górnik Łęczna gra w Ekstraklasie, jednak nie radzi sobie zbyt dobrze. Jak dotąd zajmuje ostatnie miejsce w tych rozgrywkach. Puchar Polski jest z pewnością szansą na rehabilitację dla drużyny z Łęcznej. Myślę, że w spotkaniu z przeciętnym Górnikiem Polkowice będą w stanie pokazać swoje najlepsze atuty i awansować do kolejnej rundy Pucharu Polski.

Proponowany typ: Wygrana Górnika Łęczna – kurs 2.03 z oferty BETFAN 

Puchar Polski: KSZO Ostrowiec – GKS Tychy (28.09, 19:29)

Na koniec dnia czeka nas starcie KSZO Ostrowiec z GKS-em Tychy. Gospodarze na co dzień występują na poziomie 3. ligi. Mają ambicje, żeby awansować zdecydowanie wyżej, jednak jak dotąd ta sztuka zbytnio im się nie udaje. Po 10. kolejkach zajmują dopiero 12. miejsce w ligowej tabeli, a warto przypomnieć, iż z 3. ligi do drugiej awansuje tylko najlepszy zespół, zatem szanse KSZO są już praktycznie minimalne.

GKS Tychy jak na razie radzi sobie bardzo dobrze w rozgrywkach 1. ligi. Zajmuje 4. miejsce z dorobkiem 18 punktów i minimalną startą do miejsc, dających bezpośredni awans do Ekstraklasy. Do końca sezonu jeszcze daleko, jednak z pewnością tyszanie będą liczyć się w walce o awans do najlepszej klasy rozgrywkowej w Polsce. Faworytem w tym meczu jest oczywiście GKS Tychy i ciężko się z tym faktem nie zgodzić. Goście grają dwa poziomy rozgrywkowe wyżej i na dodatek są ostatnio w wyśmienitej formie. Stawiam na zwycięstwo tyszan.

Proponowany typ: Wygrana GKS-u Tychy – kurs 1.79 z oferty BETFAN 

Sprawdź ofertę BETFAN na wszystkie spotkania 1/32 finału Pucharu Polski

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!