Pobierz aplikację betfan na telefon
Ruch Chorzów – Znicz Pruszków, specjalna oferta BETFAN

We wtorek rozpoczną się mecze Pucharu Polski. W jednym z meczów Ruch Chorzów podejmować będzie Znicz Pruszków. Czy gospodarze wyjdą zwycięsko z tego starcia i awansują do kolejnej rundy? BETFAN w swojej codziennej promocji MATCHDAY BOOST wziął pod lupę to spotkanie.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Puchar Polski: Ruch Chorzów – Znicz Pruszków (26.07, 19:20) – MATCHDAY BOOST

2.00

WYGRANA RUCHU

betfan

 

We wtorek 26 lipca rozpoczną się mecze Pucharu Polski. W ostatnim pojedynku 26 lipca Ruch Chorzów podejmować będzie Znicz Purszków. Czy beniaminek 1. ligi zdoła awansować do kolejnej rundy? Jest faworytem wtorkowego starcia. BETFAN w dzisiejszym MATCHDAY BOOST wziął pod lupę właśnie to spotkanie. Polski legalny bukmacher w swojej codziennej promocji podwyższył kurs na jedno z wydarzeń z tego meczu. Specjalny zakład dedykowany jest osobom, które chciałyby obstawić zwycięstwo gospodarzy. BETFAN podwyższył kurs na wygraną Ruchu Chorzów na aż 2.00 (tradycyjna oferta 1.60). Można więc zarobić zdecydowanie więcej niż u innych bukmacherów. Maksymalna stawka, za jaką można zawrzeć taki zakład wynosi 50 złotych. Warto także dodać, że MATCHDAY BOOST może znaleźć się na kuponie AKO. Zapoznaj się z typami dnia i stwórz swój wymarzony kupon na dziś.

Puchar Polski: Ruch Chorzów – Znicz Pruszków (26.07, 19:20) – zapowiedź

Ruch Chorzów już we wtorek zagra swój pierwszy mecz w Pucharze Polski w sezonie 2022/2023. Jego rywalem będzie Znicz Pruszków. Gospodarze tego starcia są beniaminkiem 1. ligi, ale radzą sobie dosyć dobrze. Po dwóch kolejkach mają na koncie cztery punkty, co jest przyzwoitym startem. Zremisowali bezbramkowo ze Skrą Częstochowa, a następnie pokonali 2:0 Chrobry Głogów. Takie wyniki plasują obecnie Ruch Chorzów na wysokiej piątej pozycji. Znicz Pruszków gra w 2. lidze, a więc nie będzie faworytem wtorkowego starcia. Jak jednak wiadomo, puchary rządzą się swoimi prawami. Start sezonu był dla Znicza Pruszków bardzo nieudany. W pierwszej kolejce przegrał bowiem z Siarką Tarnobrzeg aż 0:4. Następnie jednak pokonał Radunię Stężyca 3:1. Ruch Chorzów nie najlepiej wspomina bezpośrednie starcia ze Zniczem Pruszków. W 2018 roku padł remis 1:1, a następnie dwa mecze z rzędu wygrali piłkarze Znicza. Ostatni bezpośredni pojedynek, który odbył się 1 maja 2022 roku zakończył się bezbramkowym remisem. Wydaje się jednak, że Ruch Chorzów ma teraz bardzo duże szanse na zwycięstwo.

 

Puchar Polski: Ruch Chorzów - Znicz Pruszków (26.07, 19:20) - transmisja. Gdzie oglądać?

Mecz Ruchu Chorzów ze Zniczem Pruszków odbędzie się we wtorek 26 lipca o 19:20. Żadna polska stacja telewizyjna nie będzie transmitować tego spotkania. Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!