Pobierz aplikację betfan na telefon
Puchar Narodów Afryki: grupa C – zapowiedź i typy 2. kolejki

W piątek oprócz grupy B w Pucharze Narodów Afryki zagra także grupa C. Maroko zagra z Komorami, a Gabon zmierzy się z Ghaną. Zapraszam na zapowiedź i typy wymienionych meczów.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Puchar Narodów Afryki: Maroko – Komory (14.01, 17:00) – zapowiedź, typy, przewidywane składy

Maroko jest jednym z faworytów do końcowego triumfu w Pucharze Narodów Afryki. Reprezentacja ta pokonała w pierwszym meczu Ghanę 1:0. Wyszła z grupy w Fifa Arab Cup, zdobywając komplet punktów, ale w ćwierćfinale uległa Algierii. Maroko zobaczymy także w trzeciej rundzie eliminacji MŚ. Kraj ten grał w grupie I i wygrał wszystkie mecze z Gwineą-Bissau, Gwineą i Sudanem. Potwierdza to bardzo dobrą formę Maroka. Kurs na to, że reprezentacja ta wygra Puchar Narodów Afryki wynosi 9.00 w BETFAN.

Dla Komor jest to pierwszy w historii Puchar Narodów Afryki. Kraj ten przegrał w pierwszym meczu z Gabonem 1:0. Dobrze zaprezentował się w meczach towarzyskich przed turniejem. Pokonał w nich Sierrę Leone, Burundi oraz Seszele. W meczach o stawkę Komory nie spisywały się jednak już aż tak dobrze. Różnica klas obu drużyn jest w tym przypadku znacząca. Stawiam więc wygraną Maroka z handicapem.

Przewidywane składy

Maroko: Bono; Hakimi, Saiss, Aguerd, Tissoudali; Mmaee; Boufal, Amallah, Tissoudali, Munir; Aboukhlal

Komory: Ahamada; Abdallah, Abdou, Zahary, Bakari; Youssouf, Mohamed, Abdullah, Selemani; M'Changama, Ben

Proponowany typ: wygrana Maroka (handicap 0:1) - kurs 1.68 z oferty BETFAN

Puchar Narodów Afryki: Gabon - Ghana (14.01, 20:00) - zapowiedź i typy

Bardzo ciekawie zapowiada się mecz Gabonu z Ghaną. Kraj rozstawiony jako gospodarz wygrał z Komorami 1:0. Ostatnio nie jest jednak w najlepszej formie. Przed turniejem rozegrał dwa mecze towarzyskie. W pierwszym przegrał z Burkiną Faso 0:3, a następnie zremisował z Mauretanią 1:1. Gabonu na pewno nie zobaczymy na MŚ. Zajął drugie miejsce w grupie F w drugiej rundzie, tracąc aż siedem punktów do Egiptu.

Ghana przegrała w pierwszej kolejce fazy grupowej z Marokiem i teraz nie może sobie pozwolić na porażkę. Reprezentacja ta Dobrze pokazała się w drugiej rundzie eliminacji MŚ, zajmują pierwsze miejsce w grupie G. Uplasowała się przed Zimbabwe, Etiopią i RPA. Przed turniej Ghana uległa w towarzyskim meczu Algierii 0:3. Ghana jest lepszą drużyną od Gabonu i uważam, że stworzy więcej sytuacji, co będzie miało swoje odzwierciedlenie w ilości rzutów rożnych.

Proponowany typ: Ghana wykona więcej rzutów rożnych - kurs 1.54 z oferty BETFAN

 

Zapoznaj się z powołaniami Maroka, Ghany, Gabonu i Komor na PNA.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!