Pobierz aplikację betfan na telefon
Puchar Narodów Afryki: grupa B – zapowiedź i typy 1. kolejki

W poniedziałek odbędzie się drugi dzień zmagań o Puchar Narodów Afryki. Mecz grupowe stoczą grupa B i grupa C. W pierwszej z nich Senegal zmierzy się z Zimbabwe, a Gwinea podejmować będzie Malawi. Zapraszam na zapowiedź i typy wymienionych spotkań.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Puchar Narodów Afryki: Senegal – Zimbabwe (10.01, 14:00) – zapowiedź i typy

W pierwszym poniedziałkowym meczu Pucharu Narodów Afryki Senegal zmierzy się z z Zimbabwe. Drużyna rozstawiona jako gospodarz jest faworytem do wygrania grupy B jak i całego turnieju. Dysponuje bardzo mocnym składem z Sadio Mane na czele. W ramach kwalifikacji do turnieju nie przegrał ani jednego meczu i zajął pierwsze miejsce w grupie I, plasując się nad Gwineą Bissau, Kongo i Eswatini. Senegal dobrze pokazał się w eliminacjach do Mistrzostw Świata. W kilku ostatnich rywalizacjach pokonał dwukrotnie Namibię i Kongo, a także zremisował z Togo.

Zimbabwe jeszcze nigdy nie udało się wyjść z grupy podczas Pucharu Narodów Afryki, choć w tym turnieju będzie startować już po raz piąty. W kwalifikacjach zajął drugie miejsce w grupie H, wyprzedzając o zaledwie punkt Zambię. Reprezentacja Zimbabwe jest w bardzo słabej formie. W kwalifikacjach do mundialu nie wygrała ani jednego meczu. Ostatnio przegrała dwukrotnie z Ghaną i Republiką Południowej Afryki, a ponadto zremisowała z Etiopią.

W trzech rozegranych dotychczas meczach towarzyskich, górą za każdym razem był Senegal. Kraj ten ma zdecydowanie lepszy skład, dlatego stawiam na jego zwycięstwo z handicapem.

Proponowany typ: wygrana Senegalu (handicap 0:1) - kurs 1.98 z oferty BETFAN

Puchar Narodów Afryki: Gwinea - Malawi (10.01, 17:00) - zapowiedź i typy

Gwinea awansowała do Pucharu Narodów Afryki z grupy A. Zajęła w niej drugie miejsce i straciła dwa punkty do Mali. W kwalifikacjach do mundialu nie poradziła sobie najlepiej i dlatego nie wystąpi na Mistrzostwach Świata w Katarze. Gwinea ostatnio przegrała dwa razy z Maroko, a także zremisowała z Gwineą Bissau oraz Sudanem.

Malawi wystąpi w Pucharze Narodów Afryki po raz trzeci. W kwalifikacjach udało jej się uplasować przed Ugandą, nad którą miała dwa punkty przewagi. Malawi także nie ma szans na pojawienie się na mistrzostwach świata. Ostatnio przegrała z Wybrzeżem Kości Słoniowej, Kamerunem i Mozambikiem. Ostatni bezpośredni mecz padł łupem Gwinei. Stawiam na zwycięstwo reprezentacji Keity, która ma w składzie więcej gwiazd afrykańskiego futbolu, od Malawi.

Proponowany typ: wygrana Gwinei - kurs 1.46 z oferty BETFAN

Zapoznaj się z powołaniami Senegalu, Zimbabwe, Gwinei i Malawi.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!