Pobierz aplikację betfan na telefon
Home Piłka nożna Premier League Arsenal PSV – Arsenal: typy, kursy, zapowiedź | 27.10 LE

PSV – Arsenal: typy, kursy, zapowiedź | 27.10 LE

PSV – Arsenal: typy, kursy, zapowiedź | 27.10 LE
Tuż po dwóch emocjonujących dniach z Ligą Mistrzów, przyszedł czas na Ligę Europy. W ten czwartek odbędzie się aż 16 spotkań, PSV w jednym z nich zmierzy się z Arsenalem. Kanonierzy mają już awans zapewniony, teraz to Holendrzy muszą postawić kropkę nad swoim awansem. Czy zapewnią sobie grę w fazie play off już po tym spotkaniu?  Zapraszam na typy i zapowiedź spotkania PSV – Arsenal.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Liga Europy: PSV – Arsenal (27.10, 18:45)  – zapowiedź meczu

Z racji przełożonego meczu obie drużyny spotkały się niedawno, bo tydzień temu. Wtedy po bardzo zdominowanym spotkaniu Arsenal wygrał zaledwie 1:0. Tym samym jednak przypieczętowali swój awans i to raczej na pewno z pierwszego miejsca. Tym bardziej będzie to okazja dla gospodarzy na zapewnienie sobie drugiej lokaty, bo wciąż za nimi nieobliczalne Bodo/Glimt. Co ważne nie przegrali na swoim boisku od sześciu spotkań zawodnicy gospdoarzy.

Liga Europy: PSV - Arsenal (27.10, 18:45) - typy

Typy PSV - Arsenal

Z pewnością Arteta jest świadomy jak intensywny jest to sezon, bo tuż za rogiem Mistrzostwa Świata. Z racji, że mają już pewny awans zakładam, że w Holandii ekipa Kanonierów wyjdzie raczej drugim garniturem. To zwiększa szanse gospodarzy i dlatego też stawiam, że PSV wygra lub zremisuje.

1.57

PSV WYGRA

LUB ZREMISUJE

betfan

Liga Europy: PSV - Arsenal (27.10, 18:45) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Czwartkowy mecz Ligi Europy pomiędzy PSV, a Arsenaelm odbędzie się w czwartek 27 października o 18:45 na Philips Stadion w Eindhoven. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie Viaplay z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!