Pobierz aplikację betfan na telefon
PROMOCJA BETFAN: Obstaw „Królów Lata” i weź udział w podziale 50 tys.!

Lato w pełni, a nasi Ekstraklasowicze muszą pocić się na boiskach. Ty nie musisz się tak męczyć! Wytypuj poprawnie drużynę, która będzie liderem Ekstraklasy po lecie i weź udział w podziale 50 tys. złotych!

Wytypuj najlepszą drużynę lata w Ekstraklasie i wygraj!

Ekstraklasa startuje już w piątek 15 lipca. Do końca wakacji zostanie rozegranych siedem kolejek Ekstraklasy. Kto najlepiej poradzi sobie w podczas tego okresu 1,5 miesiąca? Obrońca tytułu, Lech Poznań przekierowuje wszystkie siły na eliminacje europejskich pucharów, ale posiada dobrą głębie składu. Czy mistrz i wicemistrz Polski będą potrafili pogodzić grę na wszystkich frontach i walczyć o fotel lidera od samego początku sezonu? A może to Legia Warszawa, która może w pełni skupić się na lidze, udowodni że wyszła z kryzysu i już w pierwszych kolejkach zaznaczy, że wraca do walki o mistrzostwo? Wskaż drużynę, która 1 września będzie na pierwszym miejscu i weź udział w podziale 50 tysięcy złotych.

Król lata - Ekstraklasa

1. Spełnij wymagania

Udział w promocji biorą tylko kupony postawione między 11 lipca, a 21 lipca, co oznacza, że kupon trzeba postawić przed dniem, w którym rozpocznie się druga kolejka Ekstraklasy. Udział w promocji bierze tylko pierwszy kupon, który spełnił wszystkie wymagania. Kwota 18 złotych za jaką postawiony musi zostać kupon nie może pochodzić z puli środków bonusowych i zakładów systemowych.
REGULAMIN PROMOCJI

Wybieramy jeden zakład po otwarciu tego linku —> KRÓL LATA EKSTRAKLASY

PROMOCJA BETFAN: Obstaw "Królów Lata" i weź udział w podziale 50 tys.!

2. Postaw kupon

Aby zabrać udział w promocji musisz postawić kupon za dokładnie 18 złotych. Musisz wskazać drużynę, która 1 września będzie znajdować się na pierwszym miejscu w tabeli PKO BP Ekstraklasy. Pamiętaj, że musi to być kupon SOLO, więc nie dodawaj do niego więcej zdarzeń.

Stawiamy kupon za dokładnie 18 złotych na naszego faworyta:

PROMOCJA BETFAN: Obstaw "Królów Lata" i weź udział w podziale 50 tys.!

3. Odbierz nagrodę

Jeśli okaże się, że dobrze wytypowałeś i wskazana przez Ciebie drużyna będzie liderem PKO BP Ekstraklasy 1 września zostaniesz uprawniony do odebrania nagrody. Nagroda to 50 tysięcy złotych do podziału pomiędzy wszystkich uczestników promocji, którzy poprawnie wytypowali „Króla lata”. Im bardziej nietypowy typ, tym większa szansa na większą wygraną. Kwota zostanie dodana do konta bonusowego gracza i będzie można nią grać jak się chce!

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!