Pobierz aplikację betfan na telefon
PROMOCJA BETFAN: Gramy z pucharowiczami

Nasi Ekstraklasowicze już na początku lipca wrócili do gry w europejskich pucharach. Wiemy, że różnie kończyły się ich przygody. Na osłodę dla kibiców przygotowaliśmy podwyższone kursy na zwycięstwa naszych reprezentantów w lidze!

Promocja MATCHDAY BOOST na polskich pucharowiczów w Ekstraklasie

Znacie naszą codzienną promocję MATCHDAY BOOST, w której dosyć znacznie na każdy dzień podwyższamy kurs wybranego zdarzenia. Z okazji zmagań Lecha, Rakowa, Pogoni i Lechii w europejskich pucharach podwyższamy kursy na ich zwycięstwa w polskiej lidze aż do odpadnięcia lub zakończenia eliminacji! Kursy będą podawane już we wtorek każdego tygodnia i będą aktywne aż do czwartku. Podwyższone kursy będzie można postawić tylko na kuponach SOLO, a znajdziecie je w tym LINKU.

PROMOCJA BETFAN: Gramy z pucharowiczami

1. Postaw kupon

Postaw kupon SOLO na wygraną naszego pucharowicza w Ekstraklasie z oferty na stronie BETFAN. Stawiając kupon z naszej oferty specjalnej korzystasz z wyższego kursu, który jest nieporównywalnie wyższy od kursów oferowanych przez konkurencję.

REGULAMIN PROMOCJI

PROMOCJA BETFAN: Gramy z pucharowiczami

  • Stawiamy kupon SOLO na wygraną naszego pucharowicza w meczu Ekstraklasy (max 100 zł)

PROMOCJA BETFAN: Gramy z pucharowiczami

2. Warunki

Boosty, czyli nasze podwyższone kursy na mecze eliminacji w europejskich pucharach polskich drużyn, będą aktywowane w każdy wtorek tygodnia o godzinie 10:00 do końca eliminacji bądź odpadnięcia polskich drużyn. Szczegóły Boostów będą uwzględniane w panelu Matchday Boost. Zapowiedź każdego meczu z osobna będzie można przeczytać na naszej stronie sport.betfan.pl.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!