Pobierz aplikację betfan na telefon
Projekt Warszawa – Trefl Gdańk: typy, kursy, zapowiedź 11.12 | PlusLiga
W niedzielę kontynuujemy zmagania PlusLigi, w ramach 15. kolejki. W jednym z dwóch starć tego dnia Projekt Warszawa, podejmie na swoim parkiecie Trefl Gdańśk. Niezły sezon mają aktualnie goście, którzy zajmują aktualnie piątą pozycję i z pewnością mają aspirację na więcej. Czy gospodarze będą w stanie ich powstrzymać? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Projekt Warszawa – Trefl Gdańk. 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

PlusLiga: Projekt Warszawa – Trefl Gdańk (11.12, godz. 17:30) – zapowiedź 

Projekt Warszawa miał ostatnio trochę słabszy okres, bo odnieśli dwie porażki z rzędu, jednak ostatnie dwa mecze pokazały, że potrafią grać dobrą siatkówkę.  Teraz mimo, że są faworytami to czeka ich ciężkie starcie z Treflem Gdańsk, a ci pokazywali już nie raz, że potrafią grać z najlepszymi. W poprzedniej kolejce sprawili ogromne problemy Asseco Resovia i przegrali dopiero po tie breaku. Ostatnie starcie w lutym goście wzięli bez oddania seta, choć poprzedni trzy przegrywali. Tym razem większe szanse mają gospodarze, również ze względu gry na swoim terenie.

PlusLiga: Projekt Warszawa - Trefl Gdańk (11.12, godz. 17:30) – typy 

2.51

TREFL GDAŃSK WYGRA

betfan

Trefl Gdańsk potrafi grać bardzo dobrze z każdą drużyną, więc nie bez przyczyny są wyżej w tabeli od swojego rywala. Pięć ostatnich meczów bezpośrednich to trzy wygrane drużyny z Warszawy. Mimo, to wcześniej dominował Trefl. Mimo, że faworytem jest gospodarz, ale wydaje mi się, że możemy w tym starciu zobaczyć najlepszą stronę gości. Stawiam wygraną Trefla Gdańsk.

PlusLiga: Projekt Warszawa - Trefl Gdańk (11.12, godz. 17:30) – transmisja 

Mecz Projektu Warszawy, z Treflem Gdańsk zostanie rozegrany w ramach 15. kolejki Plusligi 11 grudnia o godzinie 17:30 w Warszawie. Transmisja z tego starcia na kanale Polsat Sport i na platformie Polsat Box Go. Relacja na sport.betfan.pl.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!