Pobierz aplikację betfan na telefon
Projekt Warszawa – BBTS Bielsko-Biała: typy, kursy, zapowiedź 02.12 | PlusLiga
Kolejny weekend pełen emocji w siatkarskiej Pluslidze. W piątek będziemy mogli śledzić poczynania jednego spotkania, w którym Projekt Warszawa podejmować będzie na swoim boisku BBTS Bielsko-Białą. Gospodarze mają za sobą gorszy okres, bo wygrali zaledwie raz w poprzednich pięciu starciach. Czy dziś okażą się o wiele lepsi przeciwko ostatniej drużynie ligi? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Projekt Warszawa – BBTS Bielsko-Biała. 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Projekt Warszawa – BBTS Bielsko-Biała (02.12, godz. 20:30) – zapowiedź 

Początek sezonu zdecydowanie lepiej wyglądał dla Warszawiaków, ostatnim czasem ciężej im się punktuje, choć trzeba pamiętać z kim grali. Cztery porażki w poprzednich pięciu spotkaniach to nie najlepszy wynik, jednak trzy przegrane były z drużynami z top 4 Plusligi. Na pewno starcie z BBTS Bielsko Biała jest dla Projektu szansą do rehabilitacji za tamten porażki. Goście, bowiem to najgorsza drużyna w sezonie, która ma za sobą wygrany tylko jeden mecz i to po trudach walki z Czarnymi Radom 3:2 Łącznie na 12 kolejek ugrali tylko sześć setów.

Projekt Warszawa - BBTS Bielsko-Biała (02.12, godz. 20:30) – typ 

1.46

BBTS NIE WYGRA SETA

betfan

Projekt Warszawa wypadli z najlepszej ósemki Plsuligi, przez co nie będą mogli grać w play offach. Teraz mogą łatwo do niej się przybliżyć, gdy tylko wygrają z najgorszą drużyną w tym sezonie. BBTS wygrało w tej rundzie tylko raz z równie słabą drużyną Czarnych Radom. Każdy inny wynik jakim jest 3:0 w tym spotkaniu, byłby zaskakujący.

Projekt Warszawa - BBTS Bielsko-Biała (02.12, godz. 20:30) – transmisja 

Mecz Projektu Warszawa z BBTS Bielsko Białą zostanie rozegrany w ramach 13. kolejki Plusligi 2 grudnia o godzinie 20:30 w Warszawie. Transmisja z tego starcia na kanale Polsat Sport i na platformie Polsat Box Go. Relacja na sport.betfan.pl.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!