Pobierz aplikację betfan na telefon
Premier League: ostatnie dwie kolejki, promocja 2+1

Już dzisiaj rozpocznie się przedostatnia kolejka Premier League. Znamy już mistrza i spadkowiczów, ale wciąż nie wiemy kto i w jakich europejskich pucharach zagra w przyszłym sezonie.

Premier League: zapowiedź 37. kolejki, 18.05

Przed Manchesterem United fianł Ligi Europy, ale najpierw Czerwonym Diabłom przyjdzie zagrać we wtorek o 19:00 z Fulham, które w następnym sezonie będzie grało w Championship. Drużyna Ole Gunnara Solskjeara wygrywając to spotkanie zapewni sobie wicemistrzostwo kraju. Na Old Trafford wejdzie dzisiaj 10 tysięcy kibiców.

Drugi mecz o 19:00 mógłby zostać okraszony nazwą „Polski pojedynek”. Mógłby, bo Marcelo Bielsa zapowiedział, że po ciężkim dla Mateusza Klicha sezonie da mu odpocząć przed EURO w dwóch ostatnich meczach. Leeds wciąż ma szansę, aby zagrać w przyszłym sezonie w europejskich pucharach, dlatego też decyzja Argentyńczyka może dziwić. W drużynie Świętych na boisko powinien wybiec pauzujący w ostatnim meczu Jan Bendarek.

O 20:00 będziemy mogli zobaczyć kolejnych Polaków w akcji. Od pierwszej minuty przeciw mistrzom Anglii na boisko powinien wybiec Jakub Moder, możliwe jest także, że swój upragniony debiut zaliczy Michał Karbownik skoro Mewy już się utrzymały. Manchester City powinno wyjść w rezerwowym składzie, ponieważ zapewnili sobie mistrzostwo a przed nimi jeszcze finał Ligi Mistrzów.

W ostatnim meczu Chelsea zagra z Leicester o godzinie 21:15. To spotkanie zapowiada się najciekawiej ze wszystkich dzisiejszych. Obie drużyny aktualnie znajdują się na miejscu dającym awans do Ligi Mistrzów, ale ścisk w tej części tabeli jest bardzo duży i wszystko może się zmienić. Chelsea musi mieć także z tyłu głowy zbliżający się mecz w finale Ligi Mistrzów.

BETFAN: Promocja 2+1

Odnośnik do promocji

 1. – Postaw 2 różniące się od siebie kupony za 49 lub 99 zł
  – Kupony SOLO lub AKO
  – Kurs kuponu min. 2,5
 2. – Otrzymasz freebet 49 zł (za 2 kupony o stawce 49 zł) lub 99 zł (za 2 kupony o stawce 99 zł
  – Możesz odebrać aż 3 takie freebety (każdy po 49 lub 99 zł)
  – Freebetami grasz jak chcesz
  – Freebety pojawią się w ciągu 48h roboczych od zakończenia promocji
 3. – Od 18.05, godz. 10:00 do 19.05, godz. 21:15
  – Każdemu Graczowi przysługują max. 3 freebety
  – W przypadku zagrania więcej niż sześciu kuponów, do promocji kwalifikują się pierwsze 6 zagranych i rozliczonych
  – W promocji nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe oraz zakłady systemowe

REGULAMIN PROMOCJI

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!