Pobierz aplikację betfan na telefon
Premier League: Brentford- Arsenal. Typy i zapowiedź 13.08

Tak, to już nadszedł ten moment. Już dzisiaj w piątek 13 sierpnia startują rozgrywki jej wysokości Premier League. Nasza redakcja podobnie, jak do Ekstraklasy będzie zapowiadała każdy dzień z Premier League osobno. Zaczynamy od meczu Brentford- Arsenal.

Premier League: Brentford- Arsenal (21:00)- zapowiedź meczu

Beniaminek Premier League będzie miał zaszczyt otworzyć sezon 2021/2022 na swoim stadionie. Brentford awansowało z Championship po wygranych barażach. Sezon zakończyli na trzecim miejscu, a w wspomnianych barażach najpierw pokonali w dwumeczu Bournemouth a w finale na Wembley rozprawili się ze Swansea. Beniaminek jest dość nietypowo budowaną drużyną. Właściciele postanowili zrezygnować z akademii, bo bogatsze kluby z Londynu podbierały im cały czas największe talenty. Zainwestowano w scouting na Wyspach i w Brentford kupują zawodników za bardzo małe jak na tamte realia kwoty, a następnie sprzedają ich za kilkanaście, czy kilkadziesiąt milionów funtów. Następnym takim przykładem może być Ivan Toney, który w zeszłym sezonie został królem strzelców Championship.

Kibice Arsenalu zmagania ligowe z ostatnich lat najchętniej wymazaliby z pamięci. Zaczęło się się od bycia kilka sezonów na czwartym miejscu. Gdy kibice powiedzieli, że mają tego dosyć klub zaczął zajmować inne miejsca, te niższe. Poprzedni sezon Arsenal zakończył na ósmym miejscu co spowodowało, że w tym nie zagrają nawet w Lidze Konferencji Europy. Z drugiej strony mogą w pełni skupić się na lidze. Kluczowa okaże się forma Pierre-Emericka Aubameyanga. Gabończyk w poprzednich rozgrywkach był cieniem własnego siebie z poprzednich lat.

Premier League: Brentford- Arsenal (21:00)- typy

Brentford może mieć dużo sympatyków w tym sezonie ze względu na ciekawy projekt i ładną, ofensywną grę w piłkę. Patrząc jednak obiektywnie jest to moim zdaniem jeden z kandydatów do spadku w tym sezonie. Tak, jak i atak z Mbuemo i Toneyem sobie może dać radę tak brakuje trochę jakości jeszcze w obronie na poziomie Premier League. Arsenal będzie chciał zacząć sezon od wygranej, aby pod koniec rozgrywek móc się liczyć w walce o europejskie puchary. Konkurencja w tym sezonie jest silna i nie mogą tracić punktów z beniaminkiem, aby osiągnąć swój cel.

Proponowany typ 1x2: Wygrana Arsenalu, kurs 1.85 w BETFAN
Proponowany typ na bramki: obie drużyny strzelą gola, kurs 1.94 w BETFAN

Premier League: Brentford- Arsenal (21:00)- transmisja TV, online, gdzie obejrzeć?

Wyłączność na transmitowanie Premier League w tym roku posiada tak samo, jak w poprzednim Canal+. Mecz pomiędzy Brentford, a Arsenalem będzie można obejrzeć na Canal+ Sport 2 oraz w internecie w Canal+ Online. Transmisja wraz ze studiem przedmeczowym rozpocznie się już o godzinie 20:00.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!