Portugalia – Hiszpania: Typy, kurs, zapowiedź | Liga Narodów 27.09

Wojciech Sikora

27 września 2022

MŚ Katar 2022: Hiszpania
Przed nami ostatnie spotkania rozstrzygające pozycje w grupach tegorocznej Ligi Narodów. W jednym z wtorkowych spotkań Portugalia zagra z Hiszpanią. Obie ekipy z możliwością awansu do dalszej fazy rozgrywek. W lepszej sytuacji są z pewnością gospodarze, im wystarczy jedynie remis. Czy Hiszpanie postawią twarde warunki i zrehabilitują się po porażce ze Szwajcarią? Zapraszam na zapowiedź spotkania Portugalia – Hiszpania.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Liga Narodów: Portugalia – Hiszpania (27.09, 20:45) – Zapowiedź meczu

Portugalia po porażce ze Szwajcarią zrobiła w meczu z Czechami to co powinna. Pod wodzą kapitana Cristiano Ronaldo przejechali się po Czechach i rozbili ich 4:0. W trakcie ich spotkania również Hiszpanie rozgrywali mecz ze Szwajcarią. Cel mieli taki sam – zwyciężyć, jednak ostatecznie ulegli porażce 1:2. Mimo to goście nadal mają szanse na awans, z tym że teraz muszą wygrać, bo żaden inny wynik im tego nie da. Poprzednie starcie między tymi reprezentacjami było bardzo wyrównane i zakończyło się 1:1

Liga Narodów: Portugalia - Hiszpania (27.09, 20:45) - typy, typowanie

Obie ekipy mają wszystko, by awansować. Minimalny faworyt jest po stronie gospodarzy. Muszą pilnować przede wszystkim linię obrony i nie pozwalać Hiszpanom na rozgrywanie w środku pola. Ciężko stwierdzić kto powinien wygrać to spotkanie, a patrząc jak obie ekipy nabijały rzuty rożne czy to w meczu między sobą czy innych nie powinno ich zabraknąć również w tym spotkaniu. Stawiam powyżej 8,5 rzutów rożnych.

1.78

POWYŻEJ 8,5

RZUTÓW ROŻNYCH

betfan

Liga Narodów: Portugalia - Hiszpania (27.09, 20:45) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Wtorkowy mecz w ramach Ligi Narodów pomiędzy Portugalią, a Hiszpanią odbędzie się 27 września o 20:45 na Estadio Municipal de Braga. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na  Polsat Sport Extra z polskim komentarzem. Mecz można obejrzeć w internecie i w aplikacji mobilnej Polsat Box Go.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy